Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2019 році"

Про виконання Програми соціально-економічного

 та культурного розвитку Старосамбірського району у 2019 році

Заслухавши доповіді начальника відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Масляка М.С, начальника відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Юрчика П.Я., в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Зварича І. В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., генерального директора Комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Медведя І.Й., в.о. головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня» Урбанович О.Я., директора комунального некомерційного підприємства «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» Савенка В.О., директора Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2019 році», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що впродовж 2019 року в районі були  реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

Підприємства промисловості в 2019 року реалізували продукції на суму 297,6 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 29,6 млн грн (11,0 %).

В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 3,9 тис. гривень.

 

Всіма категоріями господарств обмолочено 6991 га зернових та зернобобових культур, валовий збір  31987 тонн, що становить 121,4 % до прогнозу при середній урожайності 45,8 ц/га ; накопано 90507 тонн картоплі, що становить 98,4 % до прогнозу з площі 5435 га при середній урожайності 166,5 ц/га та зібрано 21461 тонну овочів з площі 1609 га, що становить 189,0% до прогнозу при середній урожайності 133,4 ц/га .

Під урожай 2020 року всіма категоріями господарств посіяно 5051 га озимих  культур  та  323 га озимого ріпаку, в т.ч. с/г підприємствами 1996  га озимих культур та  323 га озимого ріпаку.

Протягом 2019 року с/г підприємствами вироблено  237,7 тонн молока, що становить 84% до періоду минулого року;  97,13 тонн м’яса, що становить 133 % до періоду минулого року; реалізовано 158,1 тонн молока, що становить 63 % до періоду минулого року та м’яса у живій вазі 34,25 тонн, що становить 110 % до періоду минулого року.

Протягом 2019 року пройшли державну реєстрацію 280 суб’єктів господарювання, що менше відповідного періоду минулого року на 14,1%, знялися з державної реєстрації 185 суб’єктів, що менше відповідного періоду минулого року на 13,1%.

Забезпечується вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

Філіями «Старосамбірський райавтодор» та «Турківська ДЕД» виконувалися роботи з експлуатаційного утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування а/д та узбіччя автогрейдером.

Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному, безаварійному режимі.

Впродовж  2019 року в районі забезпечено надходження до зведеного бюджету на загальну суму 441,526 млн грн,  що  більше відповідного періоду минулого року на 95,346 млн грн. (27,5%).

У 2019 році призначено та виплачено державної соціальної допомоги 14321 малозабезпеченим сім'ям та допомоги сім'ям з дітьми в сумі 168,959 млн гривень.

Станом на 1 січня 2020 року призначені житлові субсидії 4438 сім'ям на суму 10,3 млн грн, з них на придбання твердого пічного побутового палива 1227 сім’ям на суму 3661,9 тис. гривень

Забезпечувалося надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району, Колегія районної державної адміністрації: 

ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністарції Масляка М.С, начальника відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Юрчика П.Я., в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Зварича І. В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., генерального директора Комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Медведя І.Й., в.о. головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня» Урбанович О.Я., директора комунального некомерційного підприємства «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» Савенка В. О., директора Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2019 році» прийняти до відома.
  2. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації:

2.1. Упродовж 2020 року вживати заходи для забезпечення  динамічного розвитку відповідних галузей територіально-господарського комплексу району.

2.2. Щомісячно до 8 числа місяця, що настає за звітним подавати у відділ економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про виконання Програми у відповідній галузі (сфері) діяльності.

2.3. Здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з врахуванням змін які вступають в силу 19 квітня 2020 року.

2.4. Протягом 2020 року вживати заходів для своєчасного, ефективного освоєння бюджетних коштів, зокрема державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020-2025 роки у 2020 році та коштів обласних та районних програм. Інформувати відділ економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  щоквартально до 8 числі місяця наступного за звітним (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) про стан освоєння коштів та виконання заходів обласних програм в розрізі заходів згідно форми 1, що додається.

  1. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

3.1. Здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель за умови відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з врахуванням змін які вступають в силу 19 квітня 2020 року.

3.2. Щоквартально до 5 числа надавати  відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб, а також їх передачі в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення в межах населених пунктів під об'єкти будівництва (крім житлового будівництва) згідно з  формою 2, що додається.

3.3. Щоквартально до 5 числа надавати  відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про інвестиційні проекти (інвестиційні об'єкти, які будуються, добудовуються, здійснюють реконструкцію тощо, крім об'єктів житлового будівництва), які реалізуються на відповідних територіях  згідно з формою 3, що додається.

3.4. Постійно проводити з суб’єктами господарювання на місцях індивідуальну роз’яснювальну співбесіду про недопустимість виплати заробітної плати «в конвертах» та повноти декларування акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  та сплати акцизу.

3.5. Переможцям обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020-2025 роки у 2020 році, розпорядникам коштів бюджету розвитку обласного бюджету та обласних програм спрямованих на ремонт та реконструкцію об’єктів, державного фонду регіонального розвитку забезпечити відповідне співфінансування проектів та їх реалізацію протягом 2020 року. Інформувати щомісячно до 8 числа з початку фінансування відділ економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) щодо спрямування коштів на проведення касових видатків у розрізі об'єктів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020-2025 роки у 2020 році та коштів обласних програм згідно форми 6.

  1. Генеральному директору Комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Медведя І.Й., Добромильському міському голові Петрику Ю.О, Нижанковицькому селищному голові Смолінському В.О., Новоміському сільському голові Кулясу П. П. вживати заходів для реалізації проектів - переможців Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 років та проектів міжнародної технічної допомоги. Про реалізацію проектів щомісячно до 3 числа інформувати райдержадміністрацію згідно з формою 4.
    1. Начальнику Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ковальчуку Я.С. щоквартально до 5 числа надавати відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб, а також їх передачі в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів під об'єкти будівництва (крім житлового будівництва) згідно з  формою 2, що додається.

6. Начальнику відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації Поповичу В.В. щоквартально до 5 числа  надавати  відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про видані містобудівні умови та обмеження (крім житлового будівництва) згідно з формою 5, що додається.

  1. Начальнику управління Державної казначейської служби України у Старосамбірському районі Тимчаку Р. І., начальнику фінансового управління райдержадміністрації Петрівській Л. І. інформувати щомісячно до 8 числа з початку фінансування відділ економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) щодо спрямування коштів на проведення касових видатків у розрізі об'єктів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020-2025 роки у 2020 році та коштів обласних програм згідно форми 6 в межах компетенції.
  2. Начальнику відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Масляку М.С. у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання рішення.
  3. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова Колегії                                                                                       П.  НАЗАР

 

 

  Форма 1

Виконання обласних програм

 

Назва програми

Розпорядчий документ, згідно якого виділено кошти

Передбачено

(тис. грн.)

Профінансовано виконавцю програми

(тис. грн.)

 

Касові видатки

(тис. грн.)

Опис виконаних заходів, проведених робіт, перелік закупленого інвентаря та ін. з вказання суми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма 2

Інформація про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою

 

Дата та номер дозволу (наказу чи рішення

Назва органу, який видав дозвіл

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування)

Адреса розташування земельної ділянки (населений пункт, вулиця, номер). Окремо зазначати в разі розташування ділянки за межами населеного пункту.

Цільове призначення земельної ділянки (назва об'єкту, проекту)

Площа ділянки (га)

 

 

 

 

 

 

 Форма 3

Інформація про інвестиційні проекти 

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування), номер телефону

Адреса розташування об'єкту  (населений пункт, вулиця, номер будинку

Назва об'єкту (проекту)

Пройдені етапи, вирішені питання.

Наявність ПКД та експертизи, дозвільних документів

(№ та дата декларації про початок робіт, № дата угоди про сплату пайової участі, інше)

Стан робіт на об'єкті (не ведуться, ведуться, завершено, з коротким описом самого об'єкту)

Наступні етапи робіт на об'єкті (за проектом)

 

 

 

 

 

 

 Форма 4

Інформація про проекти МТД

 

Назва проекту

Заходи, які відбулись впродовж місяця

Сума поступлення МТД, євро

-

-

-

-

 

                                                                                                       Форма 5

Інформація про видані містобудівні умови та обмеження

 

Дата та номер  документу

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування)

Адреса розташування об'єкту  (населений пункт, вулиця, номер будинку

Назва об'єкту (проекту)

 

 

 

 

 

                                                                        Форма 6
                                                                     
                                                                                                   
Моніторинг стану використання бюджетних коштів
станом на _____________2020 року
тис.грн.
№ з/п Район/місто ОТГ Населений пункт Назва та місцезнаходження об'єкта, характер робіт Рік початку і закінчення будівництва Пусковий/
перехідний
Проектна потужність,відповідних одиниць Замовник будівництва Розпорядник коштів третього рівня (одержувач) Підрядна організація Проект Кошторисна вартість об'єкта Передбачено Інформація щодо тендерних закупівель Профінансовано Касові видатки Відсоток будівельної готовності,
%
Статус проекту:
1. НЕ РОЗПОЧАТО
2. ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ
3. РОЗПОЧАТО РОБОТИ
4. РОБОТИ ЗАВЕРШЕНО
Повідомлення/дозвіл на початок робіт
1. ВІДСУТНІЙ
2. НАЯВНИЙ
3. НЕ ПОТРЕБУЄ
Опис виконаних у поточному році робіт Проблемні питання №, дата, сума актів виконаних робіт № та дата декларації/сертифікату про введення об'єкта в екплатацію ГАЛУЗЬ ПРИМІТКА 
Проектна документація перерахована
1. ТАК
2. НІ
3. НЕ ПОТРЕБУЄ ПКД
Найменування експертної організації, дата, номер експертизи Дата затвердження проектної документації та найменування відповідного органу державної влади Всього залишок станом на 01.01.2020 Всього кошти ДФРР кошти обласних програм кошти районного бюджету кошти місцевих бюджетів Спонсорські кошти Внесок громади Договір з підрядною організацією (дата і на яку суму) У разі відсутності договору
(або необхідності нового)
Всього  кошти ДФРР кошти обласних програм кошти районного бюджету кошти місцевих бюджетів Спонсорські кошти Внесок громади Всього  кошти ДФРР кошти обласних програм кошти районного бюджету кошти місцевих бюджетів Спонсорські кошти Внесок громади
Дата оголошення про початок тендерних процедур Дата розкриття тендерних пропозицій Дата укладання договору з підрядною організацією
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
        ВСЬОГО х х х х х                                                                                
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено