Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району"

Про  стан пасажирських перевезень на

території Старосамбірського району

Заслухавши доповіді начальника відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Масляка М.С., директора  ТзОВ «Самбірське  АТП - 14608» Романяка І.М. «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що пасажирські перевезення на початок 2020 року, в межах району,  забезпечував 1  перевізник ТзОВ «Самбірське АТП – 14608». Основна частка транзитних перевезень в районі належить ПП «Тур – Авто». 

Перевезення по території району закріплені по 34 маршрутах та 14 транзитних, зокрема  за:

-ТзОВ “Самбірське АТП – 14608” -  31 маршрут  та 2 транзитні ( з них 1 маршрут спільний з ПП «Тур -  Авто»). 

-ТзОВ "Львівське АТП-14631" - 2 маршрути.

-МПП «Транспортник» - 1 маршрут .

-ПП "Тур-Авто" - 13  транзитних маршрутів.

На відшкодування за пільгові перевезення було передбачено на 2019 рік кошти в сумі 520000,00 грн.  , які відшкодовано ТзОВ «Самбірському АТП-14608»  за пільгові перевезення населення.

Протягом 2019 року головами місцевих рад, депутатами районної ради, мешканцями з приводу транспортного забезпечення було висловлено та надійшло 11 письмових звернень  , більшість яких стосуються невиконання автобусних маршрутів. Протягом січня 2020 року в райдержадміністрацію не надходили скарги щодо пасажирських перевезень, в лютому місяці  звернувся Тур»ївський сільський голова з питання заміни перевізника на маршруті Борислав – Стрілки.

         З метою забезпечення населення відповідними транспортними послугами, Колегія районної державної адміністрації:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Доповіді начальника відділу економіки розвитку, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Масляка М.С., директора ТзОВ «Самбірське АТП - 14608» Романяка І.М. «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району»,   прийняти до відома.
  2. Керівникам автотранспортних підприємств ТзОВ «Самбірське АТП –14608», ПП «Тур - Авто»,  ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Львівське АТП-14631»:

        2.1 Забезпечити роботу транспорту на маршрутах згідно з затвердженими графіками руху.

2.2 Забезпечити безумовне виконання маршрутів в пікові часи навантажень зранку при добиранні на роботу та у вечірній час при добиранні населення з роботи додому.   

2.3. Забезпечити роботу транспорту у вихідні та святкові дні згідно графіків,  погоджених з органами місцевого самоврядування.

2.4. Забезпечити виконання рейсів які є кінцевими точками маршрутів (не проміжні) і до населених пунктів інших рейсів вже немає, зокрема у ранковий та вечірній час.

2.5. Забезпечити виконання обов»язкових зупинок у спеціально відведених для цього місцях.

       2.6. Звернути увагу водіям транспортних засобів на культуру обслуговування пасажирів недопустимість паління та розмов по телефону за кермом. З водіями регулярно проводити інструктаж стосовно культури обслуговування пасажирів та дотримання транспортної дисципліни.

      2.7.Здійснювати технічний огляд транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів, особливо у зимовий період. 

  1. 3. Начальнику відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації Масляку М.С.  підготувати у двотижневий термін проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання  рішення.
  2. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Пупу.

 

 

Голова Колегії                                                                                     П. НАЗАР                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено