Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про соціальний захист учасників бойових дій, які брали участь в АТО/ООС та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС"

Про соціальний захист учасників бойових дій,

 які брали участь в АТО/ООС та членів сімей

загиблих учасників АТО/ООС

        

    Заслухавши доповідь т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Старосамбірської райдержадміністрації Вечорки Л.М. «Про соціальний захист учасників бойових дій, які брали участь в АТО/ООС та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що з метою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції рішенням Старосамбірської районної ради від 20.12.2018 №471 затверджена районна «Комплексна програма соціальної підтримки добровольців, учасників АТО та членів їхніх сімей на 2019 рік». Обсяги видатків на виконання заходів Програми складають 150,0 тис. гривень. За 6 місяців  виплачено грошову допомогу 17 учасникам та сім’ям учасників АТО на суму 70,5 тис. гривень.  Кошти в сумі 50,0 тис. грн скеровано на програму безкоштовного забезпечення медикаментами учасників АТО.

Із державного бюджету на 2019 рік виділено – 96160  грн для надання  послуг із санаторно-курортного лікування 10 особам з числа учасників бойових дій АТО.

         Станом на липень 2019 року  укладено 2 договори для санаторно-курортного лікування та надано послуги із санаторно-курортного лікування  1 учаснику бойових дій АТО, 1 учасник бойових дій знаходиться в санаторно-курортному закладі  (з 15.07. 2019 по 01.08.2019), 2 учасники бойових дій АТО  будуть проходити   санаторно-курортне лікування у серпні 2019 року  та 1 учасник  бойових дій  АТО у вересні 2019 року (на даних осіб отримано згоди з санаторно-курортних закладів про укладання договорів).

Для надання послуг із психологічної реабілітації  виділено кошти в розмірі 35698 грн, тобто на три особи  з числа учасників бойових дій та революції гідності та бійців добровольців.

Станом на сьогодні  укладено 2 договори для надання послуг з психологічної реабілітації, 1 учасник бойових дій отримав послуги із психологічної реабілітації  та 2 учасникам бойових дій  будуть надані послуги  з  29.07.2019  та  01.08.2019  (одержано згоду  для надання послуг із психологічної реабілітації), кошти  будуть використані повністю.

Для надання послуг із сімейного відпочинку для поранених учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та членів сімей загиблих та померлих учасників війни  виділено  коштів з обласного бюджету   53162,00 гривень. Надано послуги з сімейного відпочинку -  5 сім’ям  для  12 осіб на суму - 14 400 грн,   4 особи  будуть забезпечені послугами з сімейного відпочинку з 29.07.2019  на суму 4800 гривень.

Для надання послуг з професійної адаптації для учасників бойових дій  виділено кошти  в  розмірі   46518  гривень. Укладено 5  договорів на суму  28132 грн. 

Для 2-х осіб з числа учасників бойових дій, які будуть направлені  на професійну адаптацію, навчання починається  з  20.07.2019 та з 15 08.2019 року.

Також, відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020р.р.  у першому  півріччі 2019 року по району профінансовано наступні заходи:

  1. Виплата одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, звільненим особам, бійцям-добровольцям та безпосереднім учасникам АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України. Виплачено Департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, відповідно до заявки на фінансування, одноразової допомоги в розмірі 3,0 тис. грн 24 демобілізованим військовослужбовцям на суму 72,0 тис. гривень.
  2. Виплата допомоги на дітей загиблих військовослужбовців в АТО вернулись за допомогою сімей, у яких є діти загиблих військовослужбовців, подано заявки в Департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та профінансовано за 6 місяців 2019 року в сумі       120,0 тис. гривень.
  3. Виплата компенсації у 2019 році на виготовлення та встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих учасників АТО: виплачено 3 сім`ям загиблих учасників АТО на загальну суму 120,0 тис. гривень.
  4. Виплата адресної грошової допомоги на реабілітацію 2 інвалідів війни з числа учасників АТО на суму 20,0 тис. гривень.
  5. Виплата адресної грошової допомоги 2 бійцям-добровольцям АТО на суму 2,0 тис. гривень.

Враховуючи наведене, Колегія райдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Старосамбірської райдержадміністрації Вечорки Л.М. «Про соціальний захист учасників бойових дій, які брали участь в АТО/ООС та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС», прийняти до відома.
  2. Т.в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Миджин Т.П. забезпечувати фінансування заходів Комплексної програми соціальної підтримки добровольців, учасників АТО та членів їхніх сімей відповідно до рішення Старосамбірської районної ради від 20.12.2018 №471.
  3. Т.в.о. начальника управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації Вечорці Л.М.:

  3.1. Забезпечувати цільове використання коштів на заходи Комплексної програми соціальної підтримки добровольців, учасників АТО та членів їхніх сімей на 2019 рік.

  3.2. Протягом 2019 року вживати заходів для реалізації в районі Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО,  а також  родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020р.р.

  3.3. Систематично інформувати громадськість через засоби масової інформації та веб-сайт райдержадміністрації щодо проведеної роботи із соціального захисту учасників АТО  та членів їх сімей.

  3.4. Забезпечити роботу відповідальних працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації за комунікацію з родинами учасників АТО (мобілізованих, демобілізованих, загиблих) для збору інформації про потребу у соціальному захисті.

   3.5. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання рішення.

  1. Контроль за виконанням рішення Колегії залишаю за собою.

 

Голова                                                                              І.ГРИСЬ

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини