Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району"

Про  стан пасажирських перевезень на

території Старосамбірського району

 

        Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації  Масляка М.С., директора  ТзОВ «Самбірське  АТП - 14608» Романяка І.М., директора ПП «Тур-Авто» Думича Р.В «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що пасажирські перевезення на початок 2019 року, в межах району,  забезпечував 1 основний перевізник ТзОВ «Самбірське АТП – 14608».    Основна частка транзитних перевезень в районі належить ПП «Тур – Авто». Протягом  року пасажирські перевезення в межах району  забезпечує 1 основний перевізник ТзОВ «Самбірське АТП-14608».

Перевезення по території району закріплені на 36 маршрутах та 14 транзитних.

Зокрема, закріплені за:

ТзОВ “Самбірське АТП – 14608” -  33 маршрути в т.ч.2 транзитні .

ПАТ «Львівське АТП-14630» - 1 маршрут.

ТзОВ "Львівське АТП-14631" - 2 маршрути.

МКП «Транс-Екіпаж» - 1 маршрут .

ПП "Тур-Авто" - 13 маршрутів (транзитних).

         Станом на 08.05.2019 головами місцевих рад, депутатами районної ради,мешканцями з приводу транспортного забезпечення були висловлені та надійшло 9 письмових звернень, більшість яких стосуються невиконання автобусних маршрутів.

         З метою забезпечення населення відповідними транспортними послугами, Колегія районної державної адміністрації:

ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., директора  ТзОВ «Самбірське  АТП - 14608»  Романяка І.М., директора ПП «Тур-Авто»  Думич Р.В  «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району»,   прийняти до відома.
  2. Директору ТзОВ «Самбірське АТП-14608»:

  2.1 Розглянути питання  щодо відновлення руху на маршруті Дроздовичі-Самбір через Старий Самбір та Самбір – Мігово з часом відправлення з м.Добромиля о 13.00 год.

  2.2 Розглянути питання про продовження маршруту Львів-Лаврів до с.Соснівка.

  2.3 Забезпечити мешканців с.Сушиця Тершівської сільської ради транспортним сполученням.

  1. Керівникам автотранспортних підприємств ТзОВ «Самбірське АТП - 14608», ПП «Тур - Авто»,  ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Львівське АТП-14631»:

   3.1 Забезпечити роботу транспорту на маршрутах згідно із затвердженими графіками руху.

   3.2 Забезпечити безумовне виконання маршрутів в пікові часи навантажень зранку при добиранні на роботу та у вечірній час при добиранні населення з роботи додому.   

  3.3. Забезпечити роботу транспорту у вихідні та святкові дні згідно з графіками погодженими з органами місцевого самоврядування.

   3.4. Забезпечити виконання рейсів, які є кінцевими точками маршрутів (не проміжні) і до населених пунктів інших рейсів вже немає,зокрема у ранковий та вечірній час.

    3.5. Забезпечити виконання обов`язкових зупинок у спеціально відведених для цього місцях.

  3.6. Звернути увагу водіям транспортних засобів на культуру обслуговування пасажирів, недопустимість паління та розмов  телефоном за кермом. З водіями регулярно проводити інструктаж стосовно культури обслуговування пасажирів та дотримання транспортної дисципліни.

  1.  Начальнику відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури  райдержадміністрації Масляку М.С.  підготувати у двотижневий термін проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання  рішення Колегії.
  2. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Пупу Р.Р.

 

 Голова Колегії                                                І.М. Грись

                                                                                                                                                                                

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено