Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проеект рішення Колегії "Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2019 року"

Про заходи з підготовки проведення

оздоровлення дітей та учнівської

молоді району в літній період 2019 року

 

          Заслухавши доповіді начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу освіти  райдержадміністрації  Беницького Б.І., Нижанковицького  селищного голови Смолінського В.О., Новоміського сільського голови Куляса П.П., Міженецького сільського голови Брицького В.М. «Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2019 року»,   Колегія Старосамбірської  райдержадміністрації зазначає, що відповідно до листа відділу освіти райдержадміністрації від 12.02.2019                      № /01-27,  у бюджеті відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації на 2019 рік в кошторисних видатках  відділу освіти  як виконавця  заходів з організації проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2019 року коштів не закладено .

               Відповідно до листа відділу освіти від 12.02.2019 №22/01-27 відкриття дитячого оздоровчого табору  «Карпати» при Стрілківському ОЗНЗ- ЗСШ І-ІІІ ступенів ім. М. Вербицького можливе лише при виділенні коштів на суму близько 1,5 млн. гривень.

             На даний час  кошти на відкриття дитячого оздоровчого табору  «Карпати» відсутні, що не дозволяє відкрити дитячий оздоровчий табір  «Карпати» при Стрілківському ОЗНЗ- ЗСШ І-ІІІ ступенів ім. М. Вербицького для відпочинку дітей у літній період 2019 року.

          За інформацією  Новоміської сільської ради від 08.02.2019 року №36/02-26 у бюджеті  сільської ради не передбачено коштів на проведення оздоровлення та відпочинку дітей  у літній період 2019 року та заходи не розроблялись.

            Відповідно до листа Нижанковицької селищної ради від 11.04.2018 №170/02-27 у бюджеті  селищної ради не передбачено коштів на проведення оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2019 року та заходи не розроблялись.

                  Відповідно до листа Міженецької сільської ради від 11.02.2019   у бюджеті  сільської ради не передбачено коштів на проведення оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2019 року та заходи не розроблялись.

У 2019 році під час літнього періоду заплановано оздоровити 14 вихованців Лаврівського дитячого будинку, для цього в бюджеті даної установи передбачено 150 тисяч гривень.

       Оздоровлення та підбір дітей пільгових категорій  здійснюється відповідно до вимог Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінсоцполітики України  від 11.02.2016 №104, до вимог Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства  України « Міжнародний дитячий центр « Артек» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінсоцполітики України  від 10.03.2016 року № 238. 

           Відповідно до реєстру дітей пільгових категорій шкільного віку станом на сьогодні  перебуває 2800 дітей які підпадають оздоровленню в літній період 2019 року.

          У 2019 році планується оздоровити 150 дітей пільгових категорій за рахунок коштів державного бюджету відповідно до розподілу Громадської організації «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини».

            Враховуючи наведене, Колегія райдержадміністрації

                                      Вирішила :

  1. Доповіді начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., в.о. начальника відділу освіти  райдержадміністрації  Беницького Б.І., Нижанковицького  селищного голови Смолінського В.О., Новоміського сільського голови Куляса П.П., Міженецького сільського голови Брицького В.М.   « Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2019 року» прийняти до відома.
  2. Відділу освіти райдержадміністрації (Беницький Б.І.) надати управлінню соціального захисту населення інформацію про уточнені дані дітей, батьки яких брали участь в зоні проведення антитерористичної операції до 15 травня 2019 року.
  3. Сільським, селищним та міським радам району надати управлінню соціального захисту населення інформацію про уточнені дані дітей з багатодітних сімей, які проживають на території району до 15 травня 2019 року.
  4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Цебак С.І.):

   4.1. Організувати і провести інформаційно – роз’яснювальну кампанію, щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.

 4.2. Організувати і провести оздоровлення дітей пільгових категорій під час оздоровчої кампанії в 2019 році. За результатами роботи подати інформаційну довідку голові районної державної адміністрації до 1 вересня 2019 року.

  4.3. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання рішення.

  1. 5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова Колегії                                                                      І.М.Грись

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено