Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про підготовку заходів щодо ремонту та обслуговування територіальних, районних та доріг місцевого значення""

Про  підготовку заходів щодо ремонту

та обслуговування територіальних,

районних та доріг місцевого значення

 

   Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» Гривнака В.М., начальника філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» Яворського М.Й.  «Про  підготовку заходів щодо ремонту та обслуговування територіальних, районних та доріг місцевого значення», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення по території району становить 416,3 км.

     Філією «Старосамбірський райавтодор»  та «Турківська ДЕД» виконувалися  роботи  з експлуатаційного утримання доріг та ремонтні роботи.

У 2018 році філією «Старосамбірський райавтодор» виконано робіт   на суму 27540,5 тис. грн, в т.ч.:

  • на державних дорогах – 7225,5 тис. грн;
  • місцевих дорогах – 18466,8 тис. грн;
  • прямі угоди -1848,2 тис. грн.

Філією «Турківська ДЕД» виконано робіт на суму 2599,0 тис. грн, в т.ч.:

- зимове утримання – 723,0 тис. грн.

- профілювання доріг, засипка промоїн та просідань, встановлення знаків, покіс борщівника, прибирання сміття - 1876,00 тис. грн.

     Проведені відповідні роботи по засипці ям та промоїн щебенем, проведено профілювання доріг на відповідних ділянках та встановлено дорожні знаки.

   В рамках виконання обласної цільової Програми розвитку та утримання мережі автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки у 2018 році  було затверджено перелік фінансування 4 ділянок доріг району.

- С-141703 Старий Самбір — Кобло - 5000,0 тис. грн                                 

- С-141704 Мшанець — Стрілки- 2500,0 тис. грн

- С-141702 Терло — Максимівка- 500,0 тис. грн

- С-141713 Стрілки - Новий Кропивник-2000,0 тис. грн

   У 2018 році проведено роботи на ділянках С-141703 Старий Самбір - Кобло, С-141704 Мшанець - Стрілки, С141702 Терло-Максимівка, С141713 Стрілки-Новий Кропивник.

За рахунок коштів обласного бюджету були проведені роботи філією «Старосамбірський райавтодор» на автомобільній дорозі С141704 Стрілки-Мшанець виконані такі роботи: влаштування кюветів км 16+510-км18+000, розпушування а/б покриття км 16+410-км 18+000, влаштування дренажів 8 штук, влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону км 16+960-18+000 км  в межах передбаченої суми з обласного бюджету.

Фірмою МПП «НАРА» були проведені ремонтні роботи на ділянках  доріг С141703 Старий Самбір - Кобло, С141702 Терло-Максимівка, С141713 Стрілки-Новий Кропивник, в межах передбаченої суми з обласного бюджету.

 Зважаючи на незадовільний техніко-експлуатаційний стан більшості автомобільних доріг та з метою забезпечення задовільних умов руху автотранспорту й безпеки дорожнього руху, Колегія райдержадміністрації

                                                          ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника філії «Старосамбірський райавтодор » ДП «Львівоблавтодор» Гривнака В.М., начальника філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» Яворського М.Й. «Про  підготовку заходів щодо ремонту та обслуговування територіальних, районних та доріг місцевого значення»   прийняти до відома.
  2.       Начальнику філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» Гривнаку В.М., начальнику філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» Яворському М.Й.:

 2.1. Щомісячно до 15 числа протягом 2019 року подавати у Старосамбірську районну державну адміністрацію за результатами обстеження пропозиції щодо  плану-завдання стосовно робіт з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування  місцевого значення на наступний місяць.

 2.2. Щоденно подавати у Старосамбірську районну державну адміністрацію  інформацію про виконання робіт з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення в межах  району.

  1. Відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації (Масляк М.С.):

  3.1. Щомісячно до 20 числа протягом 2019 року враховуючи звернення органів місцевого самоврядування, пропозиції дорожніх служб формувати зведений перелік пропозицій до плану-завдання стосовно робіт з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування  місцевого значення на наступний місяць в межах лімітів на фінансування та подавати у Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації.

   3.2. Підготувати у двотижневий термін проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

  1. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Пупу  Р.Р.

 

Голова Колегії                                                                                 І.М. Грись

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено