Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2018 році"

Про виконання Програми соціально-економічного

та культурного розвитку Старосамбірського району

у  2018  році

 

   Заслухавши доповіді  начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С, начальника відділу освіти райдержадміністрації Беницького Б.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., т.в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради  «Старосамбірська центральна районна лікарня» Скипакевич Г.В.,  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у  2018  році», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що впродовж 2018 року в районі були  реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

Підприємства промисловості в  2018 році реалізували продукції на суму 268,0 млн. грн., що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 113,2 млн грн. (73,1%).

В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 3450 грн.

       Всіма категоріями господарств  обмолочено 7380 га зернових та зернобобових культур, валовий збір 34069 тонн, що становить 115,9% до програми при середній урожайності 46,2 ц/га; викопано 91291 тонн картоплі, що становить 102,6% до програми з площі 5443 га  при середній урожайності 167,7 ц/га та зібрано 14809 тонн овочів з площі 911 га (100,0% до посівної площі) при середній урожайності 162,5 ц/га.

      Під урожай 2019 року всіма категоріями господарств посіяно 6351 га озимих культур, що становить 104,0% до прогнозу, в т.ч. 1456 га озимого ріпаку. Сільськогосподарськими підприємствами посіяно 3296  га озимих культур, в т.ч. 1456 га озимого ріпаку.

      Протягом  2018 року сільськогосподарськими підприємствами вироблено  282,2 тонни молока, що становить 95,8% до періоду минулого року;  73,2 тонн м’яса, що становить 124,1% до відповідного періоду минулого року; реалізовано 249,8 тонни молока, що становить 96,7 % до відповідного періоду минулого року та м’яса у живій вазі 31,2 тонн, що становить 78,6 % до відповідного періоду минулого року.

Протягом 2018 року пройшли державну реєстрацію 326 суб’єктів підприємницької діяльності, що більше відповідного періоду минулого року на 27,8%, знялися з державної реєстрації 213 суб’єктів, що менше відповідного періоду минулого року на 10,5%.

Забезпечується  вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги  скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

Філією  «Старосамбірський райавтодор»  та «Турківська ДЕД» виконувалися  роботи  з експлуатаційного утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування а/д та узбіччя автогрейдером.

Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному , безаварійному режимі.

Упродовж  2018 року в районі забезпечено надходження до зведеного бюджету на загальну суму 346,2 млн грн,  що  більше відповідного періоду минулого року на 56,9 млн грн (19,7%).

У  2018 році призначено та виплачено державної соціальної допомоги 16091 малозабезпеченим сім'ям та допомоги сім'ям з дітьми в сумі 167,7 млн грн.

 Станом на 1січня 2019 року призначені житлові субсидії  5533 сім'ям на суму 75,3 млн грн, з них на придбання твердого пічного побутового палива 1495 сім’ям на суму 4803,6 тис грн.

Забезпечувалося  надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району,  Колегія районної державної адміністрації: 

ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С, начальника відділу освіти райдержадміністрації Беницького Б.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., т.в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»  Скипакевич Г.В.,  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у  2018  році» прийняти до відома.
  2. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації:

2.1. Упродовж 2019 року вживати заходи для забезпечення  динамічного розвитку відповідних галузей територіально-господарського комплексу району.

2.2. Щомісячно до 8 числа місяця, що настає за звітним подавати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про виконання Програми у відповідній галузі (сфері діяльності) та щоквартально матеріали мультимедійного супроводу.

2.3. Здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель за умови, що вартість таких товарів і послуг становитиме 50 тисяч гривень, а робіт - не менше 100,0 тис грн, а також не перевищуватиме меж, встановлених частиною 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

  1. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

3.1. Щомісячно до 25 числа місяця 2019 року, починаючи з лютого подавати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації  на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua інформацію про потребу населення  скрапленого (балонного) газу на поточний місяць  (кількість в штуках) в розрізі населених пунктів в форматі Exel.

3.2. До 01.05.2019  здійснити заходи з організації та облаштування  вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних та надати гарантійні листи на оператора ГТС щодо облаштування  вузлів обліку.

3.3. Здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель за умови, що вартість таких товарів і послуг становитиме 50 тисяч гривень, а робіт - не менше 100,0 тис.  грн, а також не перевищуватиме меж, встановлених частиною 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

 3.4.  Щоквартально до 5 числа надавати  відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб, а також їх передачі в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення в межах населених пунктів під об'єкти будівництва (крім житлового будівництва) згідно з             формою 1, що додається.

3.5. Щоквартально до 5 числа надавати  відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про інвестиційні проекти (інвестиційні об'єкти, які будуються, добудовуються, здійснюють реконструкцію тощо, крім об'єктів житлового будівництва), які реалізуються на відповідних територіях  згідно з формою 2, що додається.

  1. Т.в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Скипакевич Г.В., Добромильському міському голові Петрику Ю.О, Нижанковицькому селищному голові Смолінському В.О. вживати заходів для реалізації проектів - переможців Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 років. Про реалізацію проектів щомісячно до 3 числа інформувати райдержадміністрацію.
  2. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Беницькому Б.В., начальнику відділу культури райдержадміністрації Юрчику П.Я., т.в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Скипакевич Г.В, головному лікарю комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня» Медведю І.О, директору  комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» Савенку В.О., директору Старосамбірського районного територіальний центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Копачу Л.М.:

  5.1. Зобов`язати  відповідальних енергоменеджерів щоденно протягом 2019 року забезпечити внесення даних в систему щоденного моніторингу енергоносіїв UMUNI.COM.

  5.2. До 01.05.2019  здійснити заходи з організації та облаштування вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних та надати гарантійні листи на оператора ГТС щодо облаштування  вузлів обліку.

  1. Начальнику Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Березовському І.С. щоквартально до 5 числа надавати відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації  інформацію про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб, а також їх передачі в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів під об'єкти будівництва                           (крім житлового будівництва) згідно з  формою 1, що додається.

 7. Начальнику відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Поповичу В.В.  щоквартально до 5 числа  надавати  відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про видані містобудівні умови та обмеження (крім житлового будівництва) згідно з формою 3, що додається.

  1. Начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляку М.С. у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання рішення.
  2. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова Колегії                                                                  І.М.Грись

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма 1

 

Інформація про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою

 

Дата та номер дозволу (наказу чи рішення

Назва органу, який видав дозвіл

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування)

Адреса розташування земельної ділянки (населений пункт, вулиця, номер). Окремо зазначати в разі розташування ділянки за межами населеного пункту.

Цільове призначення земельної ділянки (Назва об'єкту, проекту)

Площа ділянки (га)

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма 2

 

Інформація про інвестиційні проекти

 

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування), номер телефону

Адреса розташування об'єкту  (населений пункт, вулиця, номер будинку

Назва об'єкту (проекту)

Пройдені етапи, вирішені питання.

Наявність ПКД та експертизи, дозвільних документів

(№ та дата декларації про початок робіт, № дата угоди про сплату пайової участі, інше)

Стан робіт на об'єкті (не ведуться, ведуться, завершено, з коротким описом самого об'єкту)

Наступні етапи робіт на об'єкті (за проектом)

 

 

 

 

Форма 3

 

Інформація про видані містобудівні умови та обмеження

 

Дата та номер  документу

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування)

Адреса розташування об'єкту  (населений пункт, вулиця, номер будинку

Назва об'єкту (проекту)

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено