Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про очікуване виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2018 рік та проект Програми соціально - економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2019 рік"

   Про очікуване виконання Програми соціально-економічного

   та культурного розвитку Старосамбірського району на 2018

    рік та проект Програми соціально-економічного та культурного    

    розвитку Старосамбірського району на 2019 рік

    Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С, начальника відділу освіти райдержадміністрації Беницького Б.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»                Лопуха Б.І., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про очікуване виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2018 рік та проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2019 рік», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що упродовж 2018 року в районі були реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

Підприємства промисловості в січні-жовтні 2018 року реалізували продукції на суму 202,2 млн. грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 81,0 млн грн (66,8%).

В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 2603,3 грн.

Всіма категоріями господарств обмолочено 7380 га зернових та зернобобових культур, валовий збір 34069 тонн, що становить 99,0% до прогнозу при середній урожайності 46,2 ц/га; викопано 91291 тонн картоплі, що становить 100,0% до прогнозу з площі 5443 га при середній урожайності 167,7 ц/га та зібрано 14809 тонн овочів з площі 911 га (100,0% до посівної площі) при середній урожайності 162,5 ц/га.

Під урожай 2019 року всіма категоріями господарств посіяно 6351 га озимих культур,що становить 104,0% до прогнозу, в т.ч. 1456 га озимого ріпаку.                      Сільськогосподарськими підприємствами 3296 га озимих культур, в т.ч. 1456 га озимого ріпаку.

    Протягом 2018 року с/г підприємствами вироблено 169,7 тонни молока, що становить 79,3% до періоду минулого року; 61,4 тонн м’яса, що становить 105,2% до відповідного періоду минулого року ; реалізовано 142,8 тонни молока, що становить 105,2 % до відповідного періоду минулого року та м’яса у живій вазі 25,2 тонн, що становить 72,6 % до відповідного періоду минулого року.

Протягом січня-листопада 2018 року пройшли державну реєстрацію 305 суб’єктів підприємницької діяльності, що більше відповідного періоду минулого року на 25,5%. Знялися з державної реєстрації 193 суб’єкти, що менше відповідного періоду минулого року на 14,6%.

Забезпечується вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

Філією «Старосамбірський райавтодор» та «Турківська ДЕД» виконувалися роботи з експлуатаційного утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування а/д та узбіччя автогрейдером.

Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному , безаварійному режимі.

Впродовж січня-жовтня 2018 року в районі забезпечено надходження до зведеного бюджету на загальну суму 307,9 млн.грн, що більше відповідного періоду минулого року на 67,6 млн.грн. (28,1%).

У січні-жовтні 2018 року призначено та виплачено державної соціальної допомоги 14000 малозабезпеченим сім'ям та допомоги сім'ям з дітьми в сумі 139,7 млн. грн.

Станом на 1листопада 2018 року призначені житлові субсидії 12169 сім'ям на суму 58,4 млн.грн., з них на придбання твердого пічного побутового палива 1443 сім’ям на суму 4566,1 тис.грн.

Забезпечувалося надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

В Програмі на 2019 рік визначено ключові заходи, необхідні для досягнення пріоритетних завдань, спрямованих на досягнення стратегічних пріоритетів розвитку району та корелюються із заходами районних цільових програм.

Виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік має забезпечити активізацію економічної діяльності, сприяти підвищенню рівня життя населення завдяки розв’язанню існуючих проблем, використанню внутрішніх і зовнішніх можливостей району та його територій.

З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району, Колегія районної державної адміністрації:

ВИРІШИЛА:

1.Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С, начальника відділу освіти райдержадміністрації Беницького Б.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»                 Лопуха Б.І., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про очікуване виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2018 рік та проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2019 рік» прийняти до відома.

  1. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації до 31 грудня 2018 року, в межах виділених асигнувань, забезпечити виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району .
  2. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2019 рік , що додається.
  3. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації:

4.1. До 17 січня 2019 року подати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації пропозиції цільових районних програм на 2019 рік.

4.1. Упродовж 2019 року вживати заходи для забезпечення динамічного розвитку відповідних галузей територіально-господарського комплексу району.

4.2. Щомісячно до 8 числа місяця, що настає за звітним, подавати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про виконання Програми у відповідній галузі (сфері діяльності).

  1. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Беницькому Б.В., в.о .головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Лопуху Б.І., начальнику відділу архіву райдержадміністрації Карвацькій Н.І. відповідно до пукту 3 рішення Львівської обласної ради від 30.01.2018 №589 забезпечити встановлення інформаційних табличок визначеного взірця на всіх об'єктах (будівлях, спорудах), що зазнали капітального ремонту, реконструкції, а також тих, які збудовані, технічно переоснащені за кошти обласного бюджету.
  2. Затвердити пропозиції до Перспективного плану розвитку Львівської області на 2019-2021 роки згідно з додатком.
  3. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

7.1. Опрацювати пропозиції до Перспективного плану розвитку Львівської області на 2019-2021 роки обговорити їх в містах, ОТГ, селищних, сільських громадах та до 17 січня 2019 року подати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації свої пропозиції та зауваження.

7.2. До 17 січня 2019 року надати відповідні фотоматеріали по об’єктах, які фінансувались у 2018 році за кошти державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, обласного конкурсу мікропроектів.

7.3. Відповідно до пункту 3 рішення Львівської обласної ради від 30.01.2018 № 589 забезпечити встановлення інформаційних табличок визначеного взірця на всіх об'єктах (будівлях, спорудах), що зазнали капітального ремонту, реконструкції, а також тих, які збудовані, технічно переоснащені за кошти обласного бюджету.

  1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.) подати на розгляд сесії районної ради:

8.1. Звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2018 рік.

8.2. Програму соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2019 рік.

8.3. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання рішення.

  1. Контроль за виконання рішення Колегії залишаю за собою.

 

       Голова Колегії                                                                        Р.Р.Пупа

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                           Додаток

до рішення Колегії райдержадміністрації

                                                                                                                                       __________________________________

 

 

Перелік об'єктів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-2021 роки.

Область

Район

Населений пункт

Найменування обєкту (що планується, проектується або вводяться в експлуатацію з 2019 р.)

Адреса

Етап реалізації

 

Львівська

Старосамбірський

с. Велика Лінина

Утеплення фасаду ЗСШ І-ІІІ ст. с. Велика Лінина

с. Велика Лінина

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Стрільбичі

Перекриття даху та утеплення фасаду   ЗСШ І-ІІІ ст. с Стрільбичі,

с.Стрільбичі

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Тур»є

Перекриття даху та утеплення фасаду   ЗСШ І-ІІІ ст. с. Тур'є

с.Тур»є

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Скелівка

Утеплення фасаду Навчально- виховного   комплексу ЗНЗ І –ІІІ ст. дошкільний навчальний заклад с. Скелівка Старосамбірського району,

с.Скелівка

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Стар»ява

Перекриття даху та утеплення фасаду Навчально- виховного комплексу   ЗНЗ І –ІІІ ст. дошкільний навчальний заклад с. Стар'ява

с.Стар»ява

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Ясениця-Замкова

Реконструкція будівлі ЗСШ І-ІІ ст. З добудовою приміщення для класних кімнат, бібліотеки в с. Ясениця Замкова

с.Ясениця-Замкова

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Стрільбичі

Добудова дошкільного навчального закладу в селі Стрільбичі Старосамбірського району Львівської області

с.Стрільбичі

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Біличі

Будівництво дитячого садочка в с. Біличі

с.Біличі

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Реконструкція приміщення опорного загальноосвітнього навчального закладу – “Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім.Героя України   Богдана Сольчаника

вул.Богдана Сольчаника

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Перекриття даху та реконструкція приміщень Старосамбірської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені С. Дашо (з впровадженням енергозберігаючих заходів) по вул. Дашо, 2 в місті Старий Самбір Львівської області

вул. Дашо, 2

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Реконструкція існуючого спортивного майданчика зі штучним покриттям, будівництво нового спортивного майданчика зі штучним покриттям та майданчика для вуличних тренажерів та благоустрій прилеглої території за адресою вул.Л.Галицького, 40, м.Старий Самбір

вул.Л.Галицько

го, 40

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Стрілки

Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям у с.Стрілки

с.Стрілки

Ведуться роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Міженець

с.Зоротовичі

с..Дроздовичі

Будівництво спортивних майданчиків населених пунктах Міженецької ОТГ

с.Міженець

с.Зоротовичі

с..Дроздовичі

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

м. Добромиль

Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул. Галицька, 68 м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області

вул. Галицька, 68

2019

проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Тершів

Відновлення спортивного майданчика в с. Тершів, який був зруйнований паводком 2014 року

с. Тершів

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Спас

Встановлення котельні будівлі ЗСШ І-ІІ ступенів с. Спас Старосамбірського району Львівської області

с. Спас

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

м.Хирів

Реконструкція приміщення Хирівської ЗСШ –ІІІ ступенів

м.Хирів

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Страшевичі

Реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садочок в с. Страшевичі

с. Страшевичі

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

смт Нижанковичі

Капітальний ремонт ДНЗ «Колосок» корпус №3   (завершення внутрішніх робіт)

олл.Костюшка,10

2019

Львівська

Старосамбірський

с.Міженець

Ремонт фасаду НВК Міженецької ОТГ з впровадження енергозберігаючих заходів

с.Міженець

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

с.Міженець

Капітальний ремонт будівлі дитячого садка в с.Міженець

с.Міженець

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

с.Міженець

Встановлення альтернативного опалення в Народному домі с.Міженець

с.Міженець

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

с. Соснівка

Капітальний ремонт покрівлі Народного дому с. Соснівка Старосамбірського району

с. Соснівка

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Тершів

Капітальний ремонт будівлі Народного Дому в с. Тершів

с. Тершів

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Спас

Капітальний ремонт будівлі Народного Дому в с. Спас

с. Спас

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Поляна

Капітальний ремонт покрівлі Народного Дому с. Поляна Слохинівської сільської ради Старосамбірського району

с. Поляна

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Стрільбич

Капітальний ремонт Народного Дому (внутрішні роботи) в селі Стрільбичі по вул. Зелена, 84 Старосамбірського району Львівської області

вул. Зелена, 84

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Стрілки

Реконструкція будинку Народного дому с.Стрілки з впровадженням енергозберігаючих заходів (перекриття даху, заміна вікон, дверей, утеплення фасаду), прибудинкової території та скверу Старосамбірського району

с.Стрілки

Ведуться роботи

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Реконструкція будівлі районного народного дому в м.Старий Самбір з впровадженням енергозберігаючих заходів (перекриття даху, утеплення фасаду)

м.Старий Самбір

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Реконструкція будівлі ДМШ з впровадженням енергозберігаючих заходів (перекриття даху. Утеплення фасаду, будівництво котельні, встановлення опалення) м.Старий Самбір

м.Старий Самбір

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Ясениця Замкова

Реконструкція будівлі Народного Дому в с. Ясениця Замкова

с. Ясениця Замкова

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Реконструкція будівлі конотеатру в м. Старий Самбір Львівської області

м.Старий Самбір

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Біличі

Будівництво Народного Дому в с. Біличі

с. Біличі

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Страшевичі

Капітальний ремонт Народного дому та благоустрій території в с. Страшевичі

с. Страшевичі

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с. Нове Місто

Проведення реставраційних робіт будівлі Ратуші

с.Нове Місто

Наявність ПКД

Львівська

Старосамбірський

с. Грушатичі

Капітальний ремонт Народного дому

с. Грушатичі

Наявність ПКД

Львівська

Старосамбірський

с. Чижки

Капітальний ремонт Народного дому

с.Чижки

Наявність ПКД

Львівська

Старосамбірський

с. Нове Місто

Капітальний ремонт приміщення школи (під ЦНАП)

с. Нове Місто

Наявність ПКД

Львівська

Старосамбірський

смт Нижанковичі

Реконструкція будівлі бібліотеки ол.В.Шагали смт Нижанковичі

олл.Площа Свободи,10

2019

Львівська

Старосамбірський

с.Боршевичі

Капітальний ремонт Народного Дому с.Боршевичі (фасад)

11вул..Зелена, 5

2020

Львівська

Старосамбірський

смт Нижанковичі

Капітальний ремонт Народного Дому смт Нижанковичі (заміна підлоги)

олл.Площа Свободи,10

2020

Львівська

Старосамбірський

 

смт Нижанковичі

Капітальний ремонт будівлі поштового відділення в смт Нижанковичі

олл.Площа Свободи,

2021

Львівська

Старосамбірський

смт Нижанковичі

Капітальний ремонт адміністративної будівлі та центру надання адміністративних послуг Нижанковицької селищної ради

олл.Площа Свободи,1

2019

Львівська

Старосамбірський

с.Міженець

Створення ЦНАПу на території Міженецької ОТГ

с.Міженець

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської ЦРЛ по вул. Дністрова м. Старий Самбір Старосамбірського район

вул. Дністрова

Розробку проекту не розпочато

Львівська

Старосамбірський

с.Ясениця Замкова

Будівництво АЗПСМ с. Ясениця Замкова Старосамбірського району

с.Ясениця Замкова

Ведуться проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Біличі

Будівництво АЗПСМ с. Біличі Старосамбірського району

с.Біличі

Ведуться проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Стар»ява

Будівництво АЗПСМ с. Стар'ява

с.Стар»ява

 

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів, заміна віконних блоків) центральної лікарні оллектораго закладу Старосамбірської районної ради “Старосамбірська центральна оллек лікарня”, пл. Ринок, 1, м. Старий Самбір Львівської області

пл.Ринок,1

Вудуться роботи

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Реконструкція даху будівлі центральної лікарні оллектораго закладу Старосамбірської районної ради “старосамбірська центральна оллек лікарня”, пл. Ринок. 1, м. Старий Самбір Львівської області

пл.Ринок,1

Вудуться роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Стрілки

Капітальний ремонт терапевтичного відділення №2 Старосамбірської ЦРЛ та АЗПСМ по вул..Шевченка с.Стрілки (утеплення фасаду)

вул.Шевченка

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

с.Великосілля

Капітальний ремон ФАПу с. Великосілля з впровадженням енергозберігаючих заходів

с.Великосілля

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Скелівка

Капітальний ремонт АЗПСМ     с.Скелівка (перекриття даху,утеплення фасаду,заміеа вікон та дверей)

с.Скелівка

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

с.Скелівка

Переведення на альтернативний вид опалення АЗПСМ   с.Скелівка

с.Скелівка

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

с.Стрілки

Переведення на альтернативний вид опалення АЗПСМ   с.Стрілки

вул.Шевченка,8

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

с.Мшанець

Реконструкція приміщення під стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання та відділення денного перебування Старосамбірського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) с. Мшанець

с.Мшанець

Ведуться роботи

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Cтворення Старосамбірського центру соціальної реабілітації дітей інвалідів

м.Старий Самбір

Проектні роботи

 

 

 

Ремонт доріг

 

 

Львівська

Старосамбірський

 

Т 14-11 Нижанковичі – Стрий

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

Т 14-12 КПП «Смільниця — Старий Самбір»

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

О 141002 Нагірне – Добромиль

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

С 141744 Дроздовичі — Міженець – Бісковичі

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

С 141709 Нове Місто — Стара Сіль

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

С 141760 Великосілля-Мала Лінина

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

С 141753 Кропивник – Княжпіль

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

С 141712 Передільниця – Садковичі

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

С 141713 Стрілки — Новий Кропивник

 

Ведуться роботи

Львівська

Старосамбірський

 

С141714 Тершів – Лаврів – Грозьова

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

С141704 Мшанець – Стрілки

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

Капітальний ремонт моста на автодорозі С 141713 Стрілки-Н.Кропивник в с. Старий Кропивник

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

С141703 Старий Самбір – Кобло

 

Ведуться роботи

Львівська

Старосамбірський

 

С141702 Терло – Стрільбичі

 

Ведуться роботи

Львівська

Старосамбірський

 

С 141763 Оленів — Стрілки

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

С 141740 Тершів-Сушиця

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

с.Стрілки

Аварійно-відновлювальні роботи по відновленню оллектораго моста (капітальний ремонт) в с. Стрілки пов'язаних з ліквідацією наслідків стихії, що сталася 23-27 липня 2008 року

с.Стрілки

2019

Львівська

Старосамбірський

 

Газифікація гірських населених пунктів Старосамбірського району

 

 

Львівська

Старосамбірський

с.Біличі

Будівництво підвідного газопроводу від ГРС м. Старий Самбір до с. Біличі Старосамбірського районуЛьвівської області

с.Біличі

2019-2020

 

 

 

Будівництво водопроводів та каналізаційних очисних споруд

 

 

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Реконструкція центрального водопроводу в м. Старий Самбір Львівської області

м.Старий Самбір

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

м.Хирів

Реконструкція системи водопостачання та водовідведення в м. Хирів

м.Хирів

Ведуться роботи

Львівська

Старосамбірський

с.Мшанець

Будівництво пункту-пропуску “Мшанець-Бистре” через державний кордон з Республікою Польща

с.Мшанець

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

 

Рекультивація полігону твердих побутових відходів на території Старосамбірського району (у тому числі виготовлення ПКД)

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Забезпечення екологічно безпечного збирання та зберігання відходів на території          Старосамбірської міської ради

м.Старий Самбір

2019

Львівська

Старосамбірський

 

Виготовлення та затвердження проектів землеустрою з організації та встановлення меж 18 об’єктів   природно-заповідного фонду загальною площею 8736 га в межах Старосамбірського району

 

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Реконструкція очисних споруд у м.Старий Самбір

м.Старий Самбір

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Оплата вартості проектно-кошторисної документації для будівництва каналізаційного оллектора по вул. Л.Галицького та Листопадовій в м. Старий Самбір

вул.Л.Галицько

го

вул.Листопадова

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Оплата вартості проектно-кошторисної документації для реконструкції системи             очисних споруд в м. Старий Самбір

м.Старий Самбір

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Будівництво каналізаційного оллектора по вул. Л.Галицького та Листопадовій в м. Старий Самбір

вул.Л.Галицько

го

вул.Листопадова

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

м.Старий Самбір

Будівництво каналізаційних колекторів нових кварталів забудови по вул. Гоголя, Дністрова, Вишневий провулок, Ольжича, Івасюка, Тихого, Довженка, Помаранчевої революції в м. Старий Самбір Львівської області

вул. Гоголя, Дністрова, Вишневий провулок, Ольжича, Івасюка, Тихого, Довженка, Помаранчевої революції

2019-2020

Львівська

Старосамбірський

с.Міженець

Будівництво каналізаційно-очисних споруд в с. Міженець Старосамбірського району Львівської област

 

с.Міженець

2019-2020

Проектні роботи

Львівська

Старосамбірський

м. Добромиль

Реконструкція очисних споруд та каналізаційних мереж м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області

м. Добромиль

2019-2021

Проектні роботи

 

 

 

Керівник апарату                                                                        М.М.Год

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено