Старосамбірська

районна державна адміністрація

Прокт рішення Колегії "Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району"

Про стан пасажирських перевезень на

території Старосамбірського району

   Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., директора ТзОВ «Самбірське АТП - 14608» Романяка І.М. «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що пасажирські перевезення на початок 2018 року, в межах району, забезпечував 1 основний перевізник ТзОВ «Самбірське АТП – 14608». Основна частка транзитних перевезень в районі належить ПП «Тур – Авто». Протягом 2018 року пасажирські перевезення в межах району забезпечує 1 основний перевізник ТзОВ «Самбірське АТП-14608».

Перевезення по території району закріплені на 36 маршрутах та 14 транзитних.

Зокрема, закріплені за:

ТзОВ “Самбірське АТП – 14608” - 33 маршрути в т.ч.2 транзитні.

ПАТ «Львівське АТП-14630» - 1 маршрут.

ТзОВ "Львівське АТП-14631" - 2 маршрути.

МКП «Транс-Екіпаж» - 1 маршрут .

ПП "Тур-Авто" - 13 маршрутів (транзитних).

       Протягом поточного року головами місцевих рад, депутатами районної ради, мешканцями, з приводу транспортного забезпечення, були висловлені та надійшли станом на 03.12.2018 34 письмові звернення, більшість яких стосуються невиконання автобусних маршрутів.

       З метою забезпечення населення відповідними транспортними послугами, Колегія районної державної адміністрації:

ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., директора ТзОВ «Самбірське АТП - 14608» Романяка М.І. «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району», прийняти до відома.
  2. Директору ТзОВ «Самбірське АТП-14608»:

2.1. Розглянути питання про внесення змін в графік руху транспорту на маршруті Самбір - Кобло з часом відправлення з м.Старий Самбір                    о 17.15 год., на 17.40 год., або на 17.45 год., та Львів-Тисовиця, про що інформувати райдержадміністрацію до 18 січня 2019 року.

2.2 Розглянути питання про продовження маршруту Львів-Лаврів до с.Соснівка.

        3.Керівникам автотранспортних підприємств ТзОВ «Самбірське АТП - 14608», ПП «Тур - Авто», ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Львівське АТП-14631»:

3.1 Забезпечити роботу транспорту на маршрутах згідно із затвердженими графіками руху.

3.2 Забезпечити безумовне виконання маршрутів в пікові часи навантажень зранку при добиранні на роботу та у вечірній час при добиранні населення з роботи додому.  

3.3. Забезпечити роботу транспорту у вихідні та святкові дні згідно із графіками погодженими з органами місцевого самоврядування.

3.4. Забезпечити виконання рейсів, які є кінцевими точками маршрутів (не проміжні) і до населених пунктів інших рейсів вже немає, зокрема, у ранковий та вечірній час.

3.5. Забезпечити виконання обов`язкових зупинок у спеціально відведених для цього місцях.

       3.6. Звернути увагу водіям транспортних засобів на культуру обслуговування пасажирів, недопустимість паління та розмов телефоном за кермом. З водіями регулярно проводити інструктаж стосовно культури обслуговування пасажирів та дотримання транспортної дисципліни.

         3.7. Здійснювати технічний огляд транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів, особливо в зимовий період 2018/19 року.

         3.8. У відповідності до погодних умов в зимовий період 2018/19 року забезпечити встановлення на транспортних засобах, які здійснюють перевезення пасажирів, автошин з протекторами відповідно до погодних умов.

         3.9. Забезпечити обігрів у салонах транспортних засобів.

  1. Керівникам автотранспортних підприємств ТзОВ «Самбірське АТП - 14608», ПП «Тур - Авто», ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Львівське АТП-14631»:

         4.1. Подати копії графіків руху транспорту на маршрутах району в райдержадміністрацію до 20 січня 2019 року.

         4.2. Подати в райдержадміністрацію затверджені тарифи пасажирських перевезень для приміських і міжміських маршрутів з врахуванням тарифних зон до 20 січня 2019 року.

  1. Начальнику відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляку М.С. підготувати у двотижневий термін проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання рішення.
  2. Контроль за виконання рішення Колегії залишаю за собою.

 

 

Голова Колегії                                                                        Р.Р.Пупа                                                                                       

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено