Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у першому півріччі 2018 року"..

Про виконання Програми соціально-економічного

та культурного розвитку Старосамбірського району

у першому півріччі 2018 року

 

   Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника відділу освіти райдержадміністрації Беницького Б.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у першому півріччі 2018 року», Колегія районної державної адміністрації зазначає, що упродовж першого півріччя 2018 року в районі були реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

   Підприємства промисловості в січні-травні 2018 року реалізували продукції на суму 112,8 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 48,5 млн грн. (75,4%).

       В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 1452,5 грн.

                       Протягом січня-червня 2018 року сільськогосподарськими підприємствами вироблено 129,3 тонни молока, що становить 114,6% до періоду минулого року; 42,8 тонн м’яса, що становить 108,9 % до відповідного періоду минулого року; реалізовано 118,5 тонн молока, що становить 115,0 % до відповідного періоду минулого року та м’яса у живій вазі 16,3 тонни, що становить 76,2 % до відповідного періоду минулого року.

Протягом січня-червня 2018 року пройшли державну реєстрацію 121 суб’єкт підприємницької діяльності, що менше відповідного періоду минулого року на 25,8%.    

     Знялися з державної реєстрації 99 суб’єктів, що менше відповідного періоду минулого року на 43,8%.

Забезпечується вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

Філією «Старосамбірський райавтодор» та «Турківська ДЕД» виконувалися роботи з експлуатаційного утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування а/д та узбіччя автогрейдером.

Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному, безаварійному режимі.

Упродовж січня-червня 2018 року в районі забезпечено надходження до зведеного бюджету на загальну суму 135,7 млн грн, що менше відповідного періоду минулого року на 12,1 млн грн. (8,2%).

         У січні-червні 2018 року призначено та виплачено державної соціальної допомоги 11999 малозабезпеченим сім'ям та допомоги сім'ям з дітьми                             в сумі      85,1 млн грн.

       Станом на 1липня 2018 року призначені житлові субсидії 11239 сім'ям на суму 65,3 млн грн. , з них на придбання твердого пічного побутового палива 820 сім’ям на суму 2589,6 тис. грн.

          Забезпечувалося надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

          З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району, Колегія районної державної адміністрації:

ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника відділу освіти райдержадміністрації Беницького Б.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у першому півріччі 2018 року» прийняти до відома.

  2.Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації:

2.1. Упродовж 2018 року вживати заходи для забезпечення динамічного розвитку відповідних галузей територіально-господарського комплексу та в межах виділених асигнувань, забезпечувати виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району.

 2.2. До 31 грудня 2018 року опрацювати та підготувати заявки для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного Фонду регіонального розвитку у Львівській області в 2019 році. Враховуються проекти вартістю більше 1,0 млн грн з наявною проектно-кошторисною документацією.

2.3. До 10 жовтня 2018 року подати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про виконання Програми у відповідній галузі (сфері діяльності) за 9 місяців 2018 року та матеріали мультимедійного супроводу.

  1. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

     3.1. Упродовж липня-вересня 2018 року підготувати та подати запити для виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік відповідно до Програми охорони навколишнього природного середовища у Львівській області на 2016 – 2020 роки.

   3.2. Забезпечувати виконання заходів «Районної цільової програми знешкодження борщівника Сосновського на території населених пунктів Старосамбірського району на 2014-2019 роки».

   3.3. Щомісячно до 25 числа інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації про проведені заходи щодо боротьби з борщівником Сосновського (площа, місце проведення, метод).

     3.4. Провести роз’яснювальну роботу з керівниками закладів громадського харчування, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, які знаходяться на підпорядкованих територіях, щодо обмеження публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України.

   3.5. Щомісячно до 1 числа подавати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про потребу скрапленого (балонного) газу в розрізі населених пунктів.

  1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.) у двотижневий термін підготувати проект розпорядження райдержадміністрації на виконання рішення.
  2. Контроль за виконання рішення Колегії залишаю за собою.

 

Голова Колегії                                                             Р.Р.Пупа