Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про хід виконання заходів щодо ремонту та обслуговування територіальних, районних та доріг місцевого значення"

Про хід виконання заходів щодо ремонту та

обслуговування територіальних, районних

та доріг місцевого значення

     Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника філії «Старосамбірський райавтодор » ДП «Львівоблавтодор» Гривнака В.М., начальника філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» Яворського М.Й. “Про хід виконання заходів щодо ремонту та обслуговування територіальних, районних та доріг місцевого значення», райдержадміністрація зазначає, що протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення по території району становить 416,3 км.

     За інформацією філії «Старосамбірський райавтодор», філії «Турківська ДЕД» протягом першого півріччя 2018 року виконано робіт із експлуатаційного утримання доріг на суму 8600,00 тис. грн, а саме:

- зимове утримання-2425,00тис.грн;

- експлуатаційне утримання-6172,00 тис.грн.

     Відповідно до затвердженого Переліку об`єктів автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення, будівництво, реконструкція, ремонти та утримання яких планується проводити у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету передбачено кошти в сумі   10,0 млн _рн. на ремонт доріг а саме:

- Стрілки-Новий Кропивник- 2 млн грн;

     - Терло-Максимівка-0,5 млн грн;

     - Мшанець-Стрілки-2,5 млн грн;

     - Старий Самбір-Кобло-5,0 млн грн;

За рахунок коштів обласного бюджету розпочато роботи щодо відновлення кюветів, зачистки кюветів, вивізка грунту, вирубування порослі та чагарників на ділянці дороги Мшанець-Стрілки.

       Зважаючи на незадовільний техніко-експлуатаційний стан більшості автомобільних доріг та з метою забезпечення задовільних умов руху автотранспорту й безпеки дорожнього руху, Колегія райдержадміністрації,

ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника філії «Старосамбірський райавтодор » ДП «Львівоблавтодор» Гривнака В.М., начальника філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» Яворського М.Й. “Про хід виконання заходів щодо ремонту та обслуговування територіальних, районних та доріг місцевого значення» прийняти до відома.
  2. Відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації (Масляк М.С.):

     2.1 Звернутися у Службу автомобільних доріг у Львівській області про включення у план проведення ремонтних робіт автомобільних доріг державного значення КПП «Смільниця-Старий Самбір», Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий на 2018 рік.

     2.2 Звернутися у Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв`язку Львівської обласної державної адміністрації щодо ремонту моста у с.Стрілки в напрямку до с.Мшанець.

  1. Головам сільських, селищних і міських рад:

     3.1 Забезпечити використання коштів передбачених на ремонт комунальних доріг.

     3.2 Забезпечити встановлення виготовлених та отриманих дорожніх знаків «5.45 Початок населеного пункту» «5.46 Кінець населеного пункту».

  1. Відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.) підготувати у двотижневий термін проект розпорядження райдержадміністрації на виконання рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення Колегії залишаю за собою.

Голова Колегії                                                                   Р.Р.Пупа