Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про супровід інвестиційних проектів"

Про супровід інвестиційних проектів

 

Заслухавши доповідь начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С. “Про супровід інвестиційних проектів”, Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що Львівською обласною державною адміністрацією в особі департаменту економічної політики у 2017 році запроваджено нову форму роботи з інвесторами - супровід інвестиційних проектів. Відповідно до цього, на виконання протоколу спілкування голови Львівської обласної державної адміністрації Синютки О.М. з головами міст обласного значення у режимі Skype — конференції 21 серпня 2017 року, розпорядженням Старосамбірської райдержадміністрації від 23 серпня 2017 року №369/01-04 “Про призначення відповідального працівника за ведення роботи з обліку та проведення систематичного моніторингу об'єктів підприємницької діяльності” призначено Масляка Миколу Степановича — начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації відповідальним за  ведення роботи з обліку та проведення систематичного моніторингу об'єктів підприємницької діяльності, а саме: інвестиційних об'єктів, які будуються, добудовуються, здійснюють реконструкцію тощо.

Основна мета супроводу це сприяння суб'єктам підприємницької діяльності у проходженні дозвільних процедур та отриманні дозвільних документів, налагодженні комунікації з службами в процесі ведення робіт з добудови, реконструкції чи будівництва об'єктів для введення їх в експлуатацію згідно вимог чинного законодавства.

В переліку об'єктів, які сьогодні перебувають на супроводі включено 13 об'єктів району.

Протягом 2018 року введено в експлуатацію шляхом видачі Сертифікату від травня 2018 року №ЛВ 162181361288 на об'єкт “Реконструкція нежитлової будівлі під кафе-бар” в с. Бусовисько,  вул. Сільська, 25б “ - замовник Іваничко Володимир Іванович.

З метою сприяння реалізації інвестиційних проектів на території району та введення об'єктів в експлуатацію, Колегія районної державної адміністрації

                                                                                                     ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С. “Про супровід інвестиційних проектів” прийняти до відома.
  2. Начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляку М.С., начальнику Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області  Березовському І.С., начальнику відділу містобудування і архітектури Поповичу В.В. надавати роз'яснення суб'єктам господарювання в процесі проходження дозвільних процедур та сприяти в реалізації інвестиційних проектів на території Старосамбірського району.
  3. Сільським, селищним, міським головам:

  3.1. Інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації про наявні вільні приміщення та земельні ділянки розташовані на підвідомчі території, в тому числі і приватної форми власності, згідно додатку  для пропонування їх потенційним інвесторам.

  3.2. Сприяти суб'єктам господарювання в реалізації інвестиційних проектів на території Старосамбірського району.

  1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.) у двотижневий термін підготувати проект розпорядження на виконання рішення.

 

 

Голова Колегії                                                                  Р.Р.Пупа

 

Додаток

  до рішення Колегії Старосамбірської райдержадміністрації “Про супровід інвестиційних проектів”

     
Форма "Інформація про інвестиційний об'єкт"
Категорія Питання Відповідь
Загальна інформація Назва об'єкта  
Тип об'єкту інвестицій  
Умови використання  
Попереднє використання  
Характеристика підприємства  
Кількість працюючих (осіб)  
Наявні трудові ресурси  
Адреса Населений пункт  
Район  
Вулиця (проспект, провулок тощо)  
Номер будинку  
Поштовий індекс  
Відстань до м. Львова (км)  
GPS Координати  
- Широта  
- Довгота  
Ділянка Площа земельної ділянки, га  
Форма власності  
Категорія земель за цільовим призначенням  
Нерухоме майно  
Кількість об'єктів  
Загальна площа об'єктів  
Стан нерухомого майна  
Опис нерухомого майна  
Комунікації Електропостачання: Відстань (км)  
Електропостачання: Потужність (кВ)  
Газопостачання: Відстань (км)  
Газопостачання: Потужність (тиск)  
Водопостачання: Відстань (км)  
Водопостачання: Тип  
Водовідведення: Тип  
Водовідведення: Відстань (км)  
Транспортне сполучення Під'їзні шляхи (км)  
Залізниця (км)  
Авіа (км)  
Найближчі дороги міжнародного, чи державного значення (км)  
Найближчі пункти перетину кордону та відстань до них (км)  
Контакти посада, П.І.Б.  
Телефон  
Email