Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на обєктах соціальної інфраструктури району за рахунок бюджетних джерел фінансування"

Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт

на об'єктах соціальної інфраструктури району

за рахунок бюджетних джерел фінансування

 

Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М. С., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., начальника відділу освіти райдержадміністрації Беницького Б.В., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради “Старосамбірська центральна районна лікарня” Войтіва Ю.Я. “Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на об'єктах соціальної інфраструктури району за рахунок бюджетних джерел фінансування”, Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що за результатами розгляду підготовлених та поданих заявок від Старосамбірського району станом на сьогодні передбачені кошти на реалізацію проектів з наступних джерел:

- Державний фонд регіонального розвитку

Розпорядження Кабінету Містрів України №372-р від 23.05.2018 року виділено кошти на два об'єкти в Старосамбірському районі:

- Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської ЦРЛ по вул.Дністрова в м.Старий Самбір в сумі 3500,0 тис. грн. Замовником по цьому об'єкту виступає управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації.

- Реконструкція приміщення Опорного загальноосвітнього навчального закладу - Старосамбірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області (з впровадженням енергозберігаючих заходів) по вул. Шевченка, 14 в м. Старий Самбір Львівської області в сумі 5760,0 тис. грн.

- Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. №423-р “Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” виділено у 2018 році кошти на два об'єкти Старосамбірського району:

- Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів, заміна віконних блоків) центральної лікарні комунального закладу Старосамбірської районної ради “Старосамбірська центральна районна лікарня”, пл. Ринок, 1, м. Старий Самбір Львівської області в сумі 500,0 тис. грн.

- Реконструкція даху будівлі центральної лікарні комунального закладу Старосамбірської районної ради “Старосамбірська центральна районна лікарня”, пл. Ринок, 1, м. Старий Самбір Львівської області в сумі 750,0 тис. грн.

- Програма капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2018 рік

Рішенням сесії Львівської обласної ради №589 від 30.01.2018 р. «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2018 рік» (додаток №3 та №705 від 05.06.2018 виділено кошти на три об'єкти в Старосамбірському районі.

- Реконструкція спортивного залу Добромильської ЗСШ I-III ступенів, м.Добромиль, вул. Галицька, 36 Старосамбірського району Львівської області в сумі 450.,0 тис. грн. Замовником по об'єкту виступає відділ освіти.

- Реконструкція будинку Народного дому в с.Стрілки (з впровадженням енергозберігаючих заходів), прибудинкової території та скверу ім.М.Вербицького Старосамбірського району Львівської області в сумі 600,0 тис. грн. Замовником по цьому об'єкту виступає Стрілківська сільська рада.

- Реконструкція дошкільного навчального закладу «Казка» по вул. Галицька, 49 в м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області. Коригування в сумі 550,0 тис. грн. Замовником по цьому об'єкту виступає Добромильська міська рада.

- Програма проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у 2018 році (розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 06 черня 2018 року №555/0/5-18 «Про внесення змін до розподілу субвенції з обласного бюджету на проекти місцевого розвитку»

Відповідно до програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у 2018 році загалом відібрано 69 об'єктів Старосамбірського району на загальну суму з обласного бюджету 7655,160 тис. грн. (разом з ОТГ)

- Програма “Спортивний майданчик” на 2017-2020 роки (Розпорядження ЛОДА від 11.04.2018 року № 303/0/5-18)

Відповідно до програми передбачено кошти в сумі 1100,0 тис.грн на 4 об'єкти Старосамбірського району:

- Майданчик зі штучним покриттям у м. Старий Самбір, документація подана на експертизу;

- Майданчик зі штучним покриттям у с. Стрілки Старосамбірського району, експертний звіт від 04.05.2018 року №14-0520-18. затверджено сесією Стрілківської сільської ради від 23.03.2018 року №347 в сумі 1251,730 тис. грн.

- Майданчик з тренажерним обладнанням у с. Головецько Старосамбірського району

- Майданчик з тренажерним обладнанням у м. Хирів Старосамбірського району

- Програма охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки. (Розпорядження ЛОДА від 22.02.2018 р. №154/0/5-18).

Програмою охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки передбачено виділення коштів на загальну суму 6390,0 тис. грн. на реалізацію 5 проектів у Старосамбірському районі. А саме:

 1. Будівництво каналізаційно-очисних споруд в с. Міженець Старосамбірського району Львівської області. в сумі 1800,0 тис. грн.
 2. Регулюючі берегоукріплюючі роботи на річці Мшанка для захисту від підтоплення території та об’єктів в селі Бабино Старосамбірського району Львівської області (капітальний ремонт) в сумі 600,0 тис. грн.
 3. Реконструкція очисних споруд та каналізаційних мереж в м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області в сумі 2200,0 тис. грн.
 4. Придбання спецавтомобіля для збирання та транспортування твердих побутових відходів для Нижанковицької ОТГ в сумі 1600,0 тис. грн.
 5. Проведення заходів, спрямованих на створення та облаштування стаціонарного місця для відпочинку та рекреації на території регіонального ландшафтного парку "Верхньодністровські Бескиди" в сумі 190,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає РЛП "Верхньодністровські Бескиди". За інформацією замовника документація перебуває на погодженні в департаменті.

- Програму зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

Передбачено кошти в сумі 414,058 тис. грн. на об'єкт “Реконструкція вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул. Придністрянська в с. Бусовисько та по вул. Молодіжна в с. Верхній Лужок Старосамбірського району Львівської області”.

З метою забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів та виконання ремонтно-будівельних робіт на об'єктах соціальної інфраструктури району, Колегія районної державної адміністрації

                                       ВИРІШИЛА:

 1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., начальника відділу освіти райдержадміністрації Беницького Б.В., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради “Старосамбірська центральна районна лікарня” Войтіва Ю. Я. “Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на об'єктах соціальної інфраструктури району за рахунок бюджетних джерел фінансування ” прийняти до відома.
 2. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Беницькому Б.В.:

2.1. До 31 грудня 2018 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів Державного фонду регіонального розвитку передбачених на “Реконструкція приміщення Опорного загальноосвітнього навчального закладу - Старосамбірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області (з впровадженням енергозберігаючих заходів) по вул. Шевченка, 14 в м. Старий Самбір Львівської області” та виконання робіт на об'єкті в межах кошторисних призначень.

2.2. Забезпечити, в установленому законодавством порядку, складання та надання у визначені законодавством терміни фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів до відділу фінансового забезпечення апарату облдержадміністрації.

 1. Головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради “Старосамбірська центральна районна лікарня” Войтіву Ю.Я. до 31 грудня 2018 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій передбачених на об'єкти відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. №423-р “Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” та виконання робіт на об'єктах в межах кошторисних призначень.
 2. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Беницькому Б.В., Сільському голові Стрілківської с/р Чегесу В.Я., міському голові Добромильської міської ради Петрику Ю.О. до 31 грудня 2018 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів бюджету розвитку обласного на 2018 рік в межах Програми капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення передбачених на об'єкти відповідно до рішень сесії Львівської обласної ради №589 від 30.01.2018 р. та № 705 від 05.06.2018 та виконання робіт на об'єктах в межах кошторисних призначень.
 3. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Беницькому Б.В., головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіву Ю.Я., головному лікарю Добромильської районної номерної лікарні Медвідю І.О., селищному голові Нижанковицької ОТГ Смолінському В.О., сільському голові Новоміської ОТГ Кулясу П.П., Старосамбірському міському голові Трухиму І.С., Добромильському міському голові Петрику Ю.О., Хирівському міському голові Голубцю І. Я., Старосолянському селищному голові Фолису О.Д., Грозівському сільському голові Поліжаку Ф.К., Мурованському сільському голові Дідуну Я.С., Волошинівському сільському голові Плахтиняку М.М., Великосільському сільському голові Струтинському Й.В., Головецькому сільському голові Катричу М.М., Страшевицькому сільському голові Гривнак Г. М., Тершівському сільському голові Головчаку З.Я., Стрілківському сільському голові Чегесу В.Я., Стрільбицькому сільському голові Яніву В.І., Верхньолужоцькому сільському голові Чуплаку В. Р., Топільницькому сільському голові Дикому С.С., Стар'явському сільському голові Потічному М.С., Скелівському сільському голові Антошку Б.М., Тур'ївському сільському голові Мисіву В.І., Трушевицькому сільському голові Стрілці Р.І., Великолінинському сільському голові Янківському І.Я., Тисовицькому сільському голові Чигису М.І., Чаплівському сільському голові Томі А.О., Ясенице-Замківському сільському голові Марусяку М.Я., Тернавському сільському голові Стебельському Я.О., Княжпільському сільському голові Сивій О.М., Солянуватському сільському голові Івашку В.В. до 31 грудня 2018 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів обласного бюджету передбачених на реалізацію проектів в рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у 2018 році (розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 06 червня 2018 року №555/0/5-18 «Про внесення змін до розподілу субвенції з обласного бюджету на проекти місцевого розвитку» та виконання робіт на об'єктах в межах кошторисних призначень.
 4. Топільницькому сільському голові Дикому С.С. з метою реалізації проекту місцевого розвитку «Капітальний ремонт "Вежа пам'яті" воїнам УПА на горі Діл біля с.Недільна Старосамбірського району Львівської області» вжити заходів для прийняття на баланс "Вежа пам'яті" воїнам УПА на горі Діл біля с.Недільна.
 5. Мурованському сільському голові Дідуну Я.С. з метою реалізації проекту місцевого розвитку «Капітальний ремонт огорожі та придбання інвентарю для відпочинку Парк XVI століття с. Муроване Старосамбірського району» визначитись із балансоутримувачем та розпорядником коштів про проекту.
 6. Старосамбірському міському голові Трухиму І.С., Стрілківському сільському голові Чегесу В.Я., Головецькому сільському голові Катричу             М.М., Хирівському міському голові Голубцю І.Я., Верхньолужоцькому сільському голові Чуплаку В. Р. до 31 грудня 2018 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів обласного бюджету передбачених на реалізацію проектів в рамках обласної Програми “Спортивний майданчик на 2017-2020 роки” у 2018 році та виконання робіт на об'єктах в межах кошторисних призначень.
 7. Голові Міженецької ОТГ Брицькому В.М., Головецькому сільському голові Катричу М.М., Добромильському міському голові Петрику Ю.О., директору регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди» Зумеру Р.С.

9.1. До 31 грудня 2018 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища передбачених на реалізацію проектів в рамках обласної Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки у 2018 році та виконання робіт на об'єктах в межах кошторисних призначень.

9.2. Забезпечити визначення підрядної організації для реалізації проектів за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища передбачених на реалізацію проектів в рамках обласної Програми охорони навколишнього природного середовища на           2016 – 2020 роки у 2018 році з використанням електронної системи закупівель “РroZorro” відповідно до норм Закону України «Про публічні закупівлі» та доручення голови обласної державної адміністрації від 24 травня 2018 року №33/0/6-18.

 1. Верхньолужоцькому сільському голові Чуплаку В.Р.:

10.1. До 31 грудня 2018 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів обласного бюджету передбачених на реалізацію проекту «Реконструкція вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул. Придністрянська в с. Бусовисько та по вул. Молодіжна в с. Верхній Лужок Старосамбірського району Львівської області» в рамках обласної Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки у 2018 році.

10.2. Забезпечити визначення підрядної організації для реалізації проектів за рахунок коштів обласного бюджету в рамках обласної Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки у 2018 році з використанням електронної системи закупівель “РroZorro” відповідно до норм Закону України «Про публічні закупівлі» та доручення голови обласної державної адміністрації від 24 травня 2018 року №33/0/6-18.

 1. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Беницькому Б. В., головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіву Ю. Я., головному лікарю Добромильської районної номерної лікарні Медвідю І. О., селищному голові Нижанковицької ОТГ Смолінському В.О., сільському голові Новоміської ОТГ Кулясу П.П., сільському голові Міженецької ОТГ Брицькому В.О., Старосамбірському міському голові Трухиму І.С., Добромильському міському голові Петрику Ю.О., Хирівському міському голові Голубцю І.Я., Старосолянському селищному голові Фолису О.Д., сільським головам подавати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про стан надходження та використання коштів державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у 2018 році, коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, обласної Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки у 2018 році, обласної Програми “Спортивний майданчик на 2017-2020 роки” у 2018 році відповідно до форм та термінів визначених розпорядженням райдержадміністрації від 26 квітня 2018 року №265/01-04 та подати фотографії об'єктів по завершенні реалізації проектів до 31 грудня 2018 року (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 2. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.) у двотижневий термін підготувати проект розпорядження на виконання рішення.

 

 

Голова Колегії                                                                                       Р.Р.Пупа