Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації у першому півріччі 2018 року"

Про підсумки роботи із зверненнями

громадян в Старосамбірській

райдержадміністрації у першому

півріччі 2018 року

 

Заслухавши доповідь головного спеціаліста юридичного відділу апарату райдержадміністрації   Ляхович Л.М. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації у першому півріччі 2018 року», Колегія райдержадміністрації зазначає, що організація роботи із зверненнями громадян проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 7 лютого 2008 року №109/2008.

        За перше півріччя 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 549 звернень громадян (17 звернень – отримано на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації, 532 – надійшли поштою). За звітний період в райдержадміністрацію надійшло 17 колективних звернень.

Протягом першого півріччя позитивно вирішено 209 звернень. Дано роз’яснення на 251 звернення, 35 звернень, що пересилаються за належністю відповідно до статті 7 ЗУ «Про звернення громадян».

Враховуючи наведене, Колегія райдержадміністрації

                                                                                Вирішила:

  1. Доповідь головного спеціаліста юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ляхович Л.М. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації у першому півріччі 2018 року» прийняти до відома.
  2. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та сільським, селищним, міським головам:

2.1. Забезпечити безумовне виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 6 грудня 2010 року №615 «Про заходи щодо виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року    №109/2008».

2.2.   Забезпечити проведення особистого прийому громадян згідно із затвердженими графіками.

2.3. Неухильно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян, визначених статтею 20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, що звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

2.4. Взяти під особистий контроль та забезпечити своєчасний і об’єктивний розгляд звернень громадян, які поступають на «Гарячу лінію області».

  1. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам постійно інформувати населення про графіки особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації та райдержадміністрації і про функціонування в райдержадміністрації гарячої телефонної лінії (21-6-57) та гарячої лінії області «112» .
  2. Сільським, селищним, міським головам вжити невідкладних заходів щодо недопущення повторних та неодноразових звернень громадян, що надходять до органів виконавчої влади згідно з аналізом, що додається.
  3. Начальнику відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Следзевич В.Ф. оприлюднювати в засобах масової інформації повідомлення про дату, час, населений пункт, в якому буде проводитись виїзна зустріч керівництвом райдержадміністрації у населені пункти Старосамбірського району за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.
  4. Головному спеціалісту юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ляхович Л.М.:
  5. Надавати методичну допомогу головам та секретарям виконавчих комітетів місцевих рад району, керівникам та відповідальним особам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації в роботі із зверненнями громадян.

7.1. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

  1. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на керівника апарату райдержадміністрації Года М.М.

 

Голова Колегії                                                                              Р. Р. Пупа

   

                                                                                                                             Додаток

Аналіз повторних та неодноразових звернень громадян, що надійшли у Старосамбірську райдержадміністрацію за перше   півріччя 2018 року

 

п/п

П.І. по Б. заявника, адреса

Зміст звернення

Код

Дата та № звернення

Результати вирішення

1.

Сушко Євгенія Іванівна

с.Надиби

Скарга на сусідів

2.4

05.05.2018р.

№400/03-20

Дано роз’яснення

 

2.

 

 

Грабовський Ярослав Михайлович

м.Хирів

Земельні відносини  

2.2

10.05.2018р.

№411/03-20

Дано роз’яснення

 

3.

Товкач Олена Мартинівна смт.Нижанковичі

вул.Міцкевича,96

Пенсійні виплати

2.4

10.05.2018р.

№413/03-20

Дано роз’яснення

4.

Мойсевич Людмила Василівна с.Стрілки

Скарга на директора школи

2.4

18.06.2018 р.

№505/03-20

Перебуває на розгляді

 

Примітка: код 2.2- повторні звернення;

                 код 2.3 – дублетне;

                 код 2.4 – неодноразові.

 

       ____________________________________________________________________

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено