Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про соціальний захист учасників бойових дій, які брали участь в АТО та членів сімей загиблих учасників АТО"

 Про соціальний захист учасників бойових дій, які брали

 участь в АТО та членів сімей загиблих учасників АТО

        

Заслухавши доповідь начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І. «Про соціальний захист учасників бойових дій, які брали участь в АТО та членів сімей загиблих учасників АТО», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що з метою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції рішенням Старосамбірської районної ради від 26.12.2017 №324 затверджена районна «Програма соціальної підтримки добровольців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік». Обсяги видатків на виконання заходів Програми складають 150,0 тис. гривень.

 Протягом 1 кварталу 2018 року виплачено 17,0 тис. грн на лікування 4 учасникам АТО та 3,0 тис. грн сім’ї загиблого військовослужбовця.

   Відповідно до обласної Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки (рішення Львівської обласної ради від 12 січня 2016 року №50) у 1 кварталі 2018 року профінансовано 52,5 тис. грн допомоги на дітей 4 сім’ям загиблих в АТО військовослужбовців.

   В Старосамбірському управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебувають на обліку - 462 учасники бойових дій, 8 інвалідів війни, 2 учасники війни, та 31 членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО.

       Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації учасники АТО забезпечуються санаторно-курортним лікуванням, психологічною реабілітацією, надаються послуги з професійної адаптації та проводиться виплата разової грошової допомоги до 5 травня за кошти державного бюджету.

     Протягом 1 кварталу 2018 року на забезпечення санаторно-курортним лікуванням,   послугами із психологічної реабілітації та надання послуг із професійної адаптації, кошти не поступали.

       Виділено та виплачено разову грошову допомогу ветеранам війни до 5 травня, а саме:

1 особі з інвалідністю 1 групи війни в розмірі -3685 грн;

1 особі з інвалідністю   2 групи війни в розмірі - 3265 грн;

7 особам з інвалідністю 3 групи війни в розмірі -2845 грн на суму-22760 грн;

231 учаснику бойових дій в розмірі 1265 грн на суму - 292215 грн;

31 особам з числа членів сімей загиблих військовослужбовців в АТО в розмірі 630 грн на суму -19530 грн;

Пільги на житлово-комунальні послуги надаються 462 учасникам бойових дій АТО, 8 інвалідам війни, 2 учасникам війни та 16 членам сімей загиблих військовослужбовців відповідно до Закону України «Про Статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».          

У засобах масової інформації за 2017-2018 роки розміщено 5 інформацій щодо надання пільг, забезпечення санаторно-курортними путівками, видачі направлень на психологічну реабілітацію та забезпечення професійною адаптацією учасників бойових дій АТО.

Враховуючи вищенаведене, Колегія райдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І. «Про соціальний захист учасників бойових дій, які брали участь в АТО та членів сімей загиблих учасників АТО» прийняти до відома.
  2. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації   Петрівській Л.І. забезпечувати фінансування заходів Програми соціальної підтримки добровольців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік відповідно до рішення Старосамбірської районної ради від 26.12.2017 №324.
  3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації  (Цебак С.І.):

3.1. Забезпечувати цільове використання коштів на заходи районної Програми соціальної підтримки добровольців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік.

3.2. Протягом 2018 року вживати заходи для реалізації в районі Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки.

3.3. Систематично інформувати громадськість через засоби масової інформації та веб-сайт райдержадміністрації щодо проведеної роботи із соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

3.4. Внести на розгляд чергової сесії Старосамбірської районної ради питання щодо виділення коштів для надання пільг з оплати житлово- комунальних послуг бійцям добровольцям АТО в розмірі 75 відсотків.

3.5. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

  1. Контроль за виконанням рішення Колегії залишаю за собою.

 

Голова Колегії                                                                                            О.Е Бонк

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено