Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про підсумки рботи бюджетних установ, підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та дорожнього господарства району в осінньо-зимовий період 2017/18 року"

Про підсумки роботи бюджетних установ, підприємств житлово-комунального

господарства, паливно-енергетичного комплексу та дорожнього господарства

району в осінньо-зимовий період 2017/18 року

 

Заслухавши доповіді завідувача сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Зубальського Т.З., начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С. «Про підсумки роботи бюджетних установ, підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та дорожнього господарства району в осінньо-зимовий період 2017/18 року», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що в осінньо-зимовий період 2017/18 року підприємствами житлово-комунального господарства та бюджетними установами району проводилися роботи з реалізації заходів, направлених на забезпечення безперебійної діяльності бюджетних установ, надання населенню своєчасних і якісних житлово-комунальних послуг та послуг з енергопостачання.

В результаті проведених, у міжопалювальний період, підготовчих робіт, своєчасно було розпочато опалювальний сезон 2017/18 року. Протягом опалювального сезону підприємства працювали в стабільному, безаварійному режимі.

Враховуючи наведене, Колегія райдержадміністрації: 

                                                 В И Р І Ш И Л А:

  1. Доповіді завідувача сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Зубальського Т.З., начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С. «Про підсумки роботи бюджетних установ, підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та дорожнього господарства району в осінньо-зимовий період 2017/18 року» прийняти до відома.
  2. Рекомендувати Старосамбірському міському голові Трухиму І.С. передбачити кошти, при прийнятті міського бюджету на 2019 рік, для виплати дотації з різниці тарифів на послуги з тепло - водопостачання та водовідведення.
  3. Керівникам підприємств житлово-комунального господарства району розробити, затвердити та подати заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/19 року в райдержадміністрацію до 4 травня 2018 року.
  4. Керівникам бюджетних установ району розробити та затвердити заходи з підготовки підвідомчих установ до осінньо-зимового періоду 2018/19 року про що інформувати райдержадміністрацію.
  5. Начальнику Філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» Гривнаку В. М., начальнику Філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» Яворському М.Й. подавати щомісячно до 25 числа пропозиції до плану-завдань з виконання робіт з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення на наступний місяць. При формування плану-завдань враховувати звернення райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування щодо потреби в ремонті доріг.
  6. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам:

  6.1. Розглянути питання з підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров’я, що розташовані на підвідомчій території до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року на засіданнях виконавчих комітетів.

 6.2. Підготувати приміщення Народних домів, ФАПів до роботи на період опалювального сезону, провести ремонт опалювальних систем та забезпечити ці заклади паливом.

6.3. При уточненні бюджету на 2018 рік вирішити питання опалення ФАПів до 1 жовтня 2018 року.

  1. Рекомендувати міським головам розглянути питання створення на підпорядкованих територіях ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) з метою якісної підготовки багатоквартирних житлових будинків до опалювального періоду та уникнення соціальної напруги серед населення при відключенні цих будинків від газопостачання.
  2. Завідувачу сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Зубальському Т.З. у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова Колегії                                                                              О.Е. Бонк

                

 

 

                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено