Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Старосамбірського району у І кварталі 2018 року"

Про виконання Програми соціально-економічного

і культурного розвитку Старосамбірського району

у І кварталі 2018 року

 

   Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П. голови комісії з припинення юридичної особи Старосамбірського районного центру зайнятості Гриценко С.І. «Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Старосамбірського району у І кварталі 2018 року», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що впродовж І кварталу 2018 року в районі були реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

Підприємства промисловості в січні-лютому 2018 року реалізували продукції на суму 44,6 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 18,7 млн грн (172,2%).

В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 574,3 гривень.

          В галузі сільського господарства району господарську діяльність здійснюють: 22 сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом, 7 сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом і тваринництвом та 4 сільськогосподарські кооперативи, 3 державні підприємства та 3 сімейні ферми.

      Під урожай 2018 року всіма категоріями господарств підготовлено посіяно 5502 га озимих зернових культур та 715 га озимого ріпаку, в т.ч. сільськогосподарськими підприємствами посіяно 2447 га озимих зернових, що на 114% більше до 2017 року та 715 га озимого ріпаку, що на 201,8% до минулого року.

Протягом січня-березня 2018 року пройшли державну реєстрацію 57 суб’єктів підприємницької діяльності, що менше відповідного періоду минулого року на 43,6%, з яких 48– фізичні особи, 9-юридичні (за відповідний період минулого року - 101, з них 90- фізичні, 11-юридичні).

       Протягом січня-березня 2018 року до ЦНАПу звернулося 1562 суб’єкти. Прийнято:

- 514 вхідних пакетів документів на отримання адмінпослуг,

- надано 1110 консультації,

- видано 1301 результатів адмінпослуг.

         Забезпечується вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

       Філією «Старосамбірський райавтодор» та «Турківська ДЕД» виконувалися роботи з зимового утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування а/д та узбіччя автогрейдером.

Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному, безаварійному режимі.

Забезпечувалося надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району, Колегія районної державної адміністрації:

ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А.., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П. голови комісії з припинення юридичної особи Старосамбірського районного центру зайнятості Гриценко С.І. «Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Старосамбірського району у І кварталі 2018 року», прийняти до відома.
  2. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації:

   2.1. До кінця 2018 року, в межах виділених асигнувань, забезпечити реалізацію завдань і заходів з виконання Програми на 2018 рік.

       2.2. До 10 липня 2018 року подати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про виконання Програми у відповідній галузі (сфері діяльності) за перше півріччя 2018 року та матеріали мультимедійного супроводу.

            2.3. Протягом року вживати заходів для своєчасного, ефективного освоєння коштів  державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки та коштів обласних та районних програм.

  1. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Петрівській Л.І., начальнику управління Державної казначейської служби у Старосамбірському районі Тимчаку Р.І. щосереди до 18-00 годин інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) щодо спрямування коштів на проведення касових видатків у розрізі об'єктів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки та коштів обласних програм згідно з формами в додатках 1-6 в межах компетенції.
  2. В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіву Ю.Я., сільським, селищним, міським головам, головам об'єднаних територіальних громад щосереди до 18-00 годин інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) про надходження та використання коштів:

         - державного фонду регіонального розвитку, в розрізі об'єктів, згідно                                з додатком 1;

- бюджету розвитку обласного бюджету в розрізі об’эктів, згідно з додатком 2;

     - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад в розрізі об'єктів, згідно з додатком 3;

   - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в розрізі об'єктів, згідно з додатком 4;

- програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки в розрізі об'єктів, згідно з додатком 5;

- обласних програм в розрізі об'єктів згідно з додатоком 6.

  1. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Петрівській Л.І., в.оначальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіву Ю.Я., начальнику відділу культури райдержадміністрації Юрчику П.Я., начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебаку С.І., начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курію Я.П., начальнику відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Поповичу В.В., начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Досяку О.С., завідувачу сектору молоді та спорту райдержадміністрації Маковському С.І., начальнику відділу у Старосамбірському районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області      Березовському І.С. щомісячно до 5 числа інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) про стан освоєння коштів та виконання заходів обласних програм в розрізі заходів згідно з формою 7 та районних програм згідно з формою 8.
  2. Головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіву Ю.Я., Добромильському міському голові Петрику Ю.О., Нижанковицькому селищному голові     Смолінському В.О. вживати заходів для реалізації проектів — переможців Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 років. Про реалізацію проектів щомісячно до 3 числа інформувати райдержадміністрацію згідно з формою 9.
  3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.), у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення
  4. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р..

 

Голова Колегії                                                                                                О.Е.Бонк  

   

 Форма 7

 

Виконання обласних программ

 

Назва програми

Розпоряд-чий документ, згідно якого виділено кошти

Передбаче-но

(тис. грн.)

Профінан-совано виконавцю програми

(тис. грн.)

 

Касові видатки

(тис. грн.)

Опис виконаних заходів, проведених робіт, перелік закупленого інвентара та ін. з вказанням суми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма 8

 

Виконання районних программ

 

Назва програми

Розпоряд-чий документ, згідно якого виділено кошти

Передбаче-но

(тис. грн.)

Профінан-совано виконавцю програми

(тис. грн.)

 

Касові видатки

(тис. грн.)

Опис виконаних заходів, проведених робіт, перелік закупленого інвентара та ін. з вказанням суми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма 9

 

Назва проекту

Заходи, які відбулись упродовж місяця

Сума МТД, євро

-

-

-

-