Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2017 році"

Про виконання Програми соціально-економічного 

 та культурного розвитку Старосамбірського

 району у 2017 році

 

   Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П. голови комісії з припинення юридичної особи Старосамбірського районного центру зайнятості Гриценко С.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2017 році», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що упродовж 2017 року в районі були реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

   Підприємства промисловості в січні-листопаді 2017 року реалізували продукції на суму 136,2 млн. грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 34,2 млн. грн (33,5%).

В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 1,748 тис. грн.

З жовтня місяця впроваджено шість вітрових установок ТОВ «Карпатський вітер» (обсяг РП – 44,6 млн. грн).

В галузі сільського господарства району господарську діяльність здійснюють: 22 сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом, 7 сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом і тваринництвом та 4 сільськогосподарські кооперативи, 3 державні підприємства та 3 сімейні ферми.

В 2017 році в с. Стрілки створено сімейну ферму.

За рахунок власних коштів ФО побудувала тваринницьке приміщення потужністю 12 голів, придбала 8 голів корів молочного напряму продуктивності, доїльний апарат та корми. У планах на 2018 рік придбання холодильної установки, косарки, транспортера гною та збільшення поголів’я великої рогатої худоби.

Протягом року зареєструвалося ще 2 нові фермерські господарства (ФГ «Влад 2017», ФГ «Софія-Агро»), які будуть здійснювати свою діяльність у галузі рослинництва на території   Новоміської ОТГ.

В жовтні 2017 року на території с. Трушевичі ФОП придбала обладнання для переробки зерна на крупу. 5 грудня дане обладнання ввели в експлуатацію працевлаштувавши 2 наймані особи .

Всіма категоріями господарств в галузі рослинництва вироблено:

- 34154 тонн зернових (після доробки) , що становить 149% до прогнозу,

- 95968тонн картоплі , що відповідно 107,9 %, до прогнозу,

- 13909 тонн овочів, що відповідно 112,7%, до прогнозу.

Під урожай 2018 року всіма категоріями господарств підготовлено посіяно 5502 га озимих зернових культур та 715 га озимого ріпаку, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами посіяно 2447 га озимих зернових, що на 114% більше до 2017року та 715 га озимого ріпаку, що на 201,8% до минулого року.

У 2017 році сільськогосподарськими підприємствами вироблено 294,5 тонни молока, що становить 94,1 % до періоду минулого року; 59,0 тонн м’яса, що становить 93,2 % до періоду минулого року; реалізовано 258,5 тонн молока, що становить 120,5 % до періоду минулого року та м’яса у живій вазі 54,2 тонни, що становить 96,3 % до періоду минулого року.

Станом на 01.01.2018 в районі зареєстровані 1276 суб’єктів підприємницької діяльності - фізичні особи.

Протягом 2018 року пройшли державну реєстрацію 255 суб’єктів підприємницької діяльності, що більше відповідного періоду минулого року на 20,3%, з яких 228– фізичні особи, 27-юридичні (за відповідний період минулого року -212, з них 160- фізичні, 52-юридичні).

В сфері сприяння бізнесу працює ЦНАП.

Протягом 2017 року до ЦНАП звернулося 9680 суб’єктів. Прийнято:

- 4766 вхідних пакетів документів на отримання адмінпослуг,

- надано 5037 консультації,

- видано 4643 результати адмінпослуг.

Забезпечується вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

Філією «Старосамбірський райавтодор» та «Турківська ДЕД» виконувалися роботи з зимового утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування а/д та узбіччя автогрейдером.

Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному, безаварійному режимі.

Забезпечувалося надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району, Колегія районної державної адміністрації:

                                                         ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А.., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П. голови комісії з припинення юридичної особи Старосамбірського районного центру зайнятості Гриценко С.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2017 році» прийняти до відома.
  2. Зауваження та пропозиції, висловлені під час обговорення питання про підсумки виконання Програми у 2017 році, врахувати при реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2018 рік.
  3. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації до 31 грудня 2018 року в межах виділених асигнувань забезпечити реалізацію завдань і заходів з виконання Програми на 2018 рік.
  4. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.) у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення
  5. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р..

 

Голова Колегії                                                                                                   О.Е.Бонк