Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації у другому півріччі 2017 року"

 Про підсумки роботи із зверненнями

 громадян в Старосамбірській

райдержадміністрації у другому

півріччі 2017 року

 

 

Заслухавши доповідь керівника апарату райдержадміністрації                   Года М.М. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації в другому півріччі 2017 року», Колегія райдержадміністрації зазначає, що організація роботи із зверненнями громадян проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

         За друге півріччя 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 639 звернення громадян (19 звернень – отримано на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації, 620 – надійшли поштою). За звітний період в райдержадміністрацію надійшло 15 колективних звернень.

Протягом другого півріччя позитивно вирішено 313 звернень. Дано роз’яснення на 284 звернення, 42 звернення, що пересилається за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

Враховуючи вищенаведене, Колегія райдержадміністрації

                                           Вирішила:

  1. Доповідь керівника апарату райдержадміністрації Года М.М. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації в другому півріччі 2017 року», прийняти до відома.
  2. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та сільським, селищним, міським головам:

2.1. Забезпечити безумовне виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 6 грудня 2010 року №615 «Про заходи щодо виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року            №109/2008».

2.2.   Забезпечити проведення особистого прийому громадян згідно із затвердженими графіками.

2.3. Неухильно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян, визначених статтею 20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, що звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

  1. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам постійно інформувати населення про графіки особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації та райдержадміністрації і про функціонування в райдержадміністрації гарячої телефонної лінії (21-6-57) та гарячої лінії області «112» .
  2. Грозівському сільському голові Поліжаку Ф. К., Княжпільському сільському голові Сивій О.М., начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебаку С.І. вжити невідкладних заходів щодо завершення розгляду повторних та неодноразових звернень громадян, що надходять до органів виконавчої влади згідно з аналізом, що додається.
  3. Начальнику відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Следзевич В.Ф. оприлюднювати в засобах масової інформації повідомлення про дату, час, населений пункт, в якому буде проводитись виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.
  4. Головному спеціалісту юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ляхович Л.М.:

6.1. Надавати методичну допомогу головам та секретарям виконавчих комітетів місцевих рад району, керівникам та відповідальним особам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації в роботі із зверненнями громадян.

6.2. Забезпечити систематичний контроль за проведенням виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

6.3. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

  1. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на керівника апарату райдержадміністрації Года М.М.

 

Голова Колегії                                                                              О.Е. Бонк

 

 

 

                                                                                                                            

Аналіз повторних та неодноразових звернень громадян, що надійшли у Старосамбірську райдержадміністрацію за друге півріччя 2017 року

                                                                                           

п/п

П.І. по Б. заявника, адреса

Зміст звернення

Код

Дата та № звернення

Результати вирішення

1.

Вархоляк Анна Василівна с.Грозьово

Самовільне будівництво

2.2

15.09.2017р.

№806/03-20

Дано роз’яснення

 

2.

 

 

Бац Ярослав Степанович

с.Княжпіль

Щодо забезпечення інвалідною коляскою

2.2

13.09.2017р.

№793/03-20

Дано роз’яснення

 

 

Примітка: код 2.2- повторні звернення;

                 код 2.3 – дублетне;

                 код 2.4 – неодноразові.