Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доступ до публічної інформації розпорядником якої є Львівська облдержадміністрація

Доступ до публічної інформації розпорядником якої є Львівська облдержадміністрація

Доступ до публічної інформації

 

 

На виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 р. №2939-VI, Указу Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" від 5.05.2011 р. № 547/2011, Указу Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України" від 5.05.2011 р. № 548/2011 та Плану організації виконання Указу Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", затвердженого на засіданні Кабінету Міністрів України 19.05.2011 р. (протокол № 33),  Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 27 травня 2011 року № 466/0/5-11 в головному управлінні з питань внутрішньої політики, національностей та релігій, утворено окремий структурний підрозділ, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідає за розгляд, опрацювання, облік, систематизацію та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Львівської ОДА, - сектор публічної інформації.
У кожному структурному підрозділі Львівської облдержадміністрації визначено відповідальних осіб, на яких покладено функцію із забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації.
Затверджено:
До уваги фізичних осіб, юридичних осіб та громадських організацій:

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.


Для оформлення інформаційного запиту:

усно: тел.: (032) 261-26-17;

письмово: 79006, м. Львів, вул. Винниченка, 18, сектор публічної інформації.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено