Старосамбірська

районна державна адміністрація

Звіт про роботу спостережної комісії Старосамбірської районної державної адміністрації за 2018 рік

                            Звіт

про роботу спостережної комісії Старосамбірської

районної державної адміністрації за 2018 рік

       Розпорядженням голови райдержадміністрації від 7 грудня 2017 року №560/01-04 «Про нову редакцію додатку до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 січня 2014 року №5/01-04»   затверджено склад комісії. Комісію очолює перший заступник голови райдержадміністрації Пупа Руслан Романович. В склад комісії входять представники: служби у справах дітей райдержадміністрації, районної асоціації інвалідів, районної організації товариства «Бойківщина», районної організації товариства Червоного Хреста України, Старосамбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юридичного відділу апарату райдержадміністрації, громадського формування з охорони громадського порядку при Княжпільській сільській раді.    

         Робота спостережної комісії здійснюється згідно із затвердженим Планом роботи, її засідання проводяться в міру потреби, але не рідше ніж один раз на місяць.

         У 2018 році проведено 12 засідань, на яких було розглянуто такі питання:

  1. Підведення підсумків роботи спостережної комісії Старосамбірськоїї райдержадміністрації за 2018 рік. Затвердження плану роботи спостережної комісії Старосамбірської райдержадміністрації на 2019 рік.

2. Про контроль   за відвідуванням навчальних закладів   дітьми, які схильні до бродяжництва, жебрацтва та інших протиправних дій. Проведення рейдів «Урок», «Вокзал» для виявлення дітей, які ухиляються від навчання.  

3. Про чисельність підоблікових осіб, які перебувають на обліку у Старосамбірському районному відділі з питань пробації.

4. Про соціальні послуги, які надаються Старосамбірським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді особам, умовно засудженим та звільненими з місць позбавлення волі.

5. Про стан виховної роботи, профілактики злочинності серед учнів, в навчальних закладах району.

6. Про стан роботи дільничних офіцерів поліції у профілактичній роботі з особами звільненими з місць позбавлення волі.

7. Про роботу районного центру зайнятості населення щодо працевлаштуванню осіб засуджених умовно або до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб умовно – достроково звільнених та звільнених після відбування покарання

8. Щодо профілактичної з особами умовно-достроково звільненими з місць позбавлення волі.

9. Про стан виховної роботи, профілактики злочинності серед учнів, в навчальних закладах району.

10. Надання   допомоги у     соціальній   адаптації   особам,     звільненим   від

відбування покарання.

11. Про результати проведення в Старосамбірському районі профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», «Вокзал».

12. Про кількість звільнених та умовно - достроково звільнених осіб з місць позбавлення волі у 2018 році.

 Завданнями спостережної комісії є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання. Сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян. Організація виховної роботи з особами, умовно - достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання. Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Старосамбірський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснював соціальний патронаж, визначав потреби та надавав соціально - педагогічні, психологічні, юридичні, інформаційні послуги.    

Старосамбірською філією Львівського обласного центру зайнятості надано ряд інформаційних, та профконсультаційних послуг, в тому числі із застосуванням тестування, що спрямоване на оптимізацію професійного самовизначення особи на основі виявлених індивідуально – професійного самовизначення особи на основі виявлених індивідуально – психологічних характеристик, особливостей життєвих ситуацій, професійних інтересів, нахилів та стану здоров’я з урахуванням потреб ринку праці з одному безробітному з числа осіб звільнених з місць позбавлення волі.

Дільничні інспектори поліції та працівники груп реагування патрульної поліції щомісячно перевіряли підоблікових осіб. Проводили перевірки за місцем проживання адміннаглядових, щодо дотримання ними встановлених їм обмежень. З підобліковими особами проводиласяся профілактична робота, індивідуальні профілактичні бесіди виховного характеру.  

З початку 2018 року будь - які заяви, скарги чи повідомлення щодо порушення прав, свобод і законних інтересів засуджених осіб до спостережної комісії не надходили.

Спостережна комісія скеровувала листи до голів місцевих рад щодо здійснення заходів соціального патронажу, соціальної адаптації звільнених осіб.

 

Секретар спостережної комісії                       (підпис)                    С.М.Лесик

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини