Старосамбірська

районна державна адміністрація

Річний звіт

 

  Звіт про роботу із зверненнями громадян за 2014 рік

        Старосамбірська районна державна адміністраціяповідомляє, що за 12 місяців  2014 року було зареєстровано 546 звернень громадян, з них 27 – отримано на особистому прийомі у голови райдержадміністрації та його заступників, 519 – що надійшли поштою. З них:

- повторних звернень – 12;

- колективних звернень –46;

- від учасників  та інвалідів війни, учасників  бойових дій - 1;

- від  членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь – 10 звернень;

- від інвалідів I, II, III групи – 12  звернень;

- від дітей війни та ветеранів праці –  4 звернення.

Кількість звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2014 році в порівнянні з 2013 роком збільшилась і становить  546 проти 405.

Терміни розгляду звернень в основному дотримуються. На всі звернення громадян виконавцями готується обґрунтована відповідь, яка надсилається заявнику та при необхідності в облдержадміністрацію, районній , міській чи сільській радам.

Найперше, що турбує громадян це питання землекористування та соціальної незахищеності, особливо  громадян старшого покоління. Великою проблемою для громадян району є стан доріг та сільського господарства. Потребують вирішення житлові проблеми громадян та працевлаштування. Надалі залишаються актуальними і питання будівництва, транспортного сполучення .

В результаті проведеного аналізу встановлено, що кількість  звернень громадян з  питань:

Аграрної політики і земельних відносин……..…… ……………………....... 173;

Праці та заробітної плати ……………………………………………………… 45;

Соціального захисту …………………………………………………….……….40;

Транспорту та зв’язку ………………………………………………………...…26;

Комунального господарства………………………...... …………………….….26;

Сім`я, діти, молодь, тендерна рівність, фізична культура і спорт……..……..23;

Освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності……............................................................................................19;

Діяльність органів місцевого самоврядування…………………………………7;

Житлової політики    … ………………………..……......................................... 6;

Охорона здоров’я…………………………………………………………………5;

Культура та культурна спадщина, туризм………………………………………2;

Діяльності місцевих органів виконавчої влади…………………………………2;

Економічна,цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна  політика та

будівництво, підприємництво……………………………………………………2;

Забезпечення дотримання законності та  охорони правопорядку…………….1;

Інші питання ……………………………………………………………….……171.

Разом …………………………………………………………………………….411.      

Ряд звернень мешканців району надходить до органів виконавчої чи законодавчої влади вищого рівня, причому нерідко одночасно громадяни звертаються з цих самих питань до місцевих органів влади, що призводить до появи повторних звернень.

        Протягом 2014 року райдержадміністрацією вирішено позитивно 204 звернення, дано роз’яснення 254 мешканцям району, відмовлено у задоволенні 11.

           У 2014 році в райдержадміністрацію скеровано для розгляду  з облдержадміністрації –77 звернень (у 2013 році – 90 звернень), з них:

     -  60 -  звернень з  Львівського обласного контактного центру  (у 2013 році – 28 звернень),

     - 12 – звернень з  Львівської обласної державної адміністрації (у 2013 році –64 звернення);

     -  1- звернення з  департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА –(у 2013 році – 0 звернень);

     - 1- звернення з департаменту АПР  (у 2013 році – 0 звернень);

     - 1 - звернення з департаменту РІДГ та ПЕК (у 2013 році – 0 звернень);

     - 1- звернення з служби у справах дітей ЛОДА  (у 2013 році – 0 звернень);

     - 1-  звернення з Пенсійного фонду України  (у 2013 році – 0 звернень);

        В основному громадяни району зверталися до вищестоящих органів влади з питань: житлової політики, ремонту місцевих доріг, соціальної допомоги та працевлаштування. Всі звернення були скеровані до виконавців та розглянуті вчасно, про що повідомлялося заявників. Разом з тим окремі громадяни повторно зверталися по тих самих питаннях. Приймалися рішення про вжиття заходів для ліквідації причин виникнення повторних звернень.

        У зв’язку з відсутністю коштів в районному бюджеті одноразова матеріальна допомога на комісії по розподілу коштів для виділення одноразової матеріальної допомоги громадянам  району у 2014 році не надавалась, таких звернень у 2014 році було 6 на які райдержадміністрацією надано роз’яснення мешканцям району. Вищезазначена  одноразова матеріальна допомога надавалася мешканцям району депутатами Старосамбірської районної ради.

        Юридичний відділ райдержадміністрації надає безкоштовну юридичну консультацію громадянам району по суті розгляду їх звернень та працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян.

Розроблено графіки виїзних прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації в місцевих радах району за участю керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників місцевих установ та організацій, які функціонують на території  відповідної місцевої ради. Протягом 2014 року проведено 3 виїзних прийоми громадян. За підсумками виїзних прийомів видавалися доручення голови райдержадміністрації, щодо вирішення найбільш актуальних проблем, які турбують мешканців району.  

Відповідно до затвердженого графіку в райдержадміністрації  працює «пряма телефонна лінія». Телефон прямої лінії 21-2-06. У 2014 році зареєстровано 4 телефонних дзвінків від громадян, на які було дано обґрунтовані відповіді та  роз’яснення. Мешканці району зверталися на телефонну лінію з наступних питань:

-         щодо підключення електроенергії до житлового будинку;

-         щодо виплати заробітної плати вчителям за першу половину вересня місяця 2014 року;

-         щодо погодження меж земельної ділянки;

-         про проведення реконструкції ринкової площі в м.Добромиль;

         Також, відповідно до затвердженого графіку кожного місяця проводилось звітування голів місцевих рад про роботу із зверненнями громадян перед головою райдержадміністрації. Прозвітувались 39 сільських, 2 селищні, 3 міські ради.

Питання про  звернення громадян систематично  заслуховуються на засіданнях Колегії райдержадміністрації. Так, 18 лютого 2014 року на засіданні Колегії було заслухано питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян  в Старосамбірській райдержадміністрації у другому півріччі 2013 року » (рішення №7/01-19), 20 серпня 2014 року питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації у першому півріччі 2014 року» (рішення №21/01-19).Відповідно до рішень Колегії  райдержадміністрації прийнято  розпорядження голови райдержадміністрації від 17 лютого 2014 року №50/01-04,  від 26 серпня 2014 року №298/01-04 виконання яких взято на контроль. Питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян  в Старосамбірській райдержадміністрації  у другому півріччі 2014 року» планується заслухати на засіданні Колегії Старосамбірської районної державної адміністрації у лютому  2014 року.

            

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                             Я. Л. Путас

 

Год  Микола Михайлович21476

Ляхович Леся Миколаївна21657

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини