Старосамбірська

районна державна адміністрація

ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА ОЗЕЛЕНЕННЯ, ПРИБИРАННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ І ДНЯ ДОВКІЛЛЯ

     Сектор житлово-комунального господарства та будівництва на виконання розпорядження голови Львівської  ОДА від 6.03.2018 №19/0/5-18 «Про проведення місячника озеленення,прибирання та благоустрою і Дня довкілля» та розпорядження від 28.03.18 №247/0/5-18 «Про внесення змін до розпорядження голови Львівської  ОДА від 6.03.2018 №19/0/5-18» з метою належної підготовки до Великодніх свят просимо  забезпечити проведення протягом 30-31 березня 2018 року Дня Довкілля на території всіх населених пунктів району. До виконання заходів залучити учнівську та студентську молодь, громадські організації та жителів міст,сіл,селищ,ОТГ.

Забезпечити виконання  наступних заходів:

- приведення до належного санітарного та естетичного стану прибудинкових територій, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту,  парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків,  кладовищ, меморіальних комплексів, місць почесних поховань;

- ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів водойм та джерел;

- посадку нових саджанців дерев, кущів, озеленення територій (створення нових газонів, квітників).

- особливу увагу приділити приведенню до належного стану огорож в домогосподарствах.

- очистити зупинки громадського транспорту та електричні опори від рекламних оголошень та об’яв.

Створити робочу групу з депутатів , що входять в склад комісій по благоустрою населених пунктів та провести подвірний візуальний огляд стану огорож. В домогосподарствах , де огорожі знаходяться в незадовільному стані, скласти приписи та вручити власникам домогосподарств з термінами усунути порушення до Великодніх свят.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено