Старосамбірська

районна державна адміністрація

Організація вивезення ТПВ в Старосамбірському районі

Організація вивезення ТПВ в Старосамбірському районі

 

      На території району за допомогою комунальних служб та громадян , які мають у власності відповідні транспортні засоби  здійснюються заходи щодо прибирання сміття в населених пунктах а також вздовж трас міжнародного значення , доріг між населеними пунктами району та придорожніх смуг.

       На виконання протокольного доручення голови Львівської ОДА щодо поводження з ТПВ та доручення голови Старосамбірської районної державної адміністрації   було оголошено конкурс про збір та вивіз твердих побутових відходів на території населених пунктів району де не має централізованого збору та вивозу ТПВ. Всі органи місцевого самоврядування Старосамбірського району оголосили конкурс  про збір та вивіз твердих побутових відходів на території населених пунктів району де не має централізованого збору та вивозу ТПВ.  На даний час на території Старосамбірського району діють чотири місцеві оператори-перевізники збору ТПВ: МВУЖКГ м.Старий Самбір, МВУЖКГ м.Добромиль, КП «Смерічка» та КП «Благоустрій» та залучено КП Самбірської районної ради «Виробничо-транспортна компанія» і всі населені пункти залучені до централізованого збору та вивозу ТПВ. Захоронення ТПВ здійснюється на паспортизованому сміттєзвалищі, що розташоване в урочищі «Копальня» на території  Старосолянської селищної ради.

        Старосамбірською , Добромильською та Хирівською міськими радами подавались пакети документів на виділення коштів з фонду охорони навколишнього середовища для придбання   спецтехніки для збору та вивозу ТПВ. Кошти були виділені  та придбано сміттєзбиральні автомобілі.  В 2017 році аналогічну заявку подала Нижанковицька ОТГ. Крім  цього райдержадміністрацією подавалась заявка на виділення коштів на придбання контейнерів для збору ТПВ, і в  2016 та 2017 роках придбано відповідно 120 та 24 контейнери для збору ТПВ.

    Безпосередньо за участі та під контролем райдержадміністрації , органами місцевого самоврядування розроблено та затверджено схеми санітарної очистки населених пунктів.

       Райдержадміністрацією за участі органів місцевого самоврядування постійно проводяться семінар-наради , круглі столи одним із питань яких звучить обговорення стану щодо поводження з ТПВ  та недопущення забруднення  території Старосамбірського району, проводиться робота щодо недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ. Відповідальними працівниками райдержадміністрації проводяться зустрічі з представниками , депутатами місцевих рад , громадських організацій та активних громадян  де висвітлюються питання щодо наявного санітарного стану району та розглядаються пропозиції щодо його покращення.

       Протягом 2017 років екологічною інспекцією у Львівській області було виявлено 4 факти утворення стихійних сміттєзвалищ , про що надіслано листи у райдержадміністрацію. По виявлених фактах було проведено засідання комісії по поводженню з безхазяйним  відходами з виїздом на місця виникнення несанкціонованих сміттєзвалищ та прийнято рішення направити органам місцевого самоврядування на території яких виявлено стихійні сміттєзвалища приписи , з вимогою провести всі необхідні заходи по ліквідації виявлених стихійних сміттєзвалищ , та притягнути винних осіб до відповідальності. Про ліквідацію виявлених порушень , райдержадміністрація , згідно листів органів місцевого самоврядування та фото фіксажів очищеної території, інформувала екологічну інспекцію у Львівській області.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено