Старосамбірська

районна державна адміністрація

Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Ставимо ялинку – святкуємо безпечно!

Добігають останні дні грудня, на порозі – Новорічні та Різдвяні свята, а отже незабаром наші домівки прикрасять ялинки та гірлянди, які створять по-справжньому святкову атмосферу. Недотримання елементарних вимог безпеки при їх встановленні може стати причиною виникнення надзвичайних ситуацій, під час святкування, зокрема пожеж.

Пам’ятайте:

Детальніше:Ставимо ялинку – святкуємо...

Як уникнути травмування при ожеледиці

Кращими для льоду є підошви з мікропористої чи іншої м’якої основи та без високих підборів.

Людям похилого віку краще в «слизькі дні» взагалі не виходити з будинку. Але якщо потреба змусила, не соромтеся взяти палицю з гумовим наконечником або з шипом. Якщо у вас з собою сумка чи торба, то вона повинна бути тільки такою, яку можна носити через плече. Дві третини травм люди похилого віку отримують при падінні.

Детальніше:Як уникнути травмування при...

Увага всім! Навчальне оповіщення населення!

Шановні мешканці Старосамбірщини!

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 16 грудня 2020 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телевізійні канали “UA:Львів”, “1 Західний”, радіостанція “UA:Українське радіо” 103,3 МГц) і прослухайте повідомлення цивільного захисту.

Детальніше:Увага всім! Навчальне...

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено