Старосамбірська

районна державна адміністрація

Служба у справах дітей

Щодо отримання соціальних послуг

На виконання Закону України «Про соціальні послуги» департаментом
соціального захисту населення облдержадміністрації у 2020 році закуплено
соціальні послуги:
- «Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє
насильство». Згідно договору про надання соціальних послуг, послуги надає
громадська організація «Осоння» (контакти: м.Львів, вул. Б.Хмельницького, 40,
тел: 098 699 03 62).
- «Надання тимчасового притулку для осіб, які зазнали домашнього
насильства та їхніх дітей». Згідно договору про надання соціальних послуг,
послуги надає громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» (контакти:
тел: 067 674 0770).
- «Надання психологічної підтримки та подолання наслідків травмуючих
подій учасників АТО (ООС) в частині надання послуг алко-, наркозалежним».
Згідно договору про надання соціальних послуг, послуги надає благодійний
фонд «Назарет» (контакти: Дрогобицький район, с. Добрівляни, тел:
099 661 66 78, 067 679 05 06).

Рейд "УРОК"

Відповідно до ст.53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», наказу служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 01.09.2020 року №26-О/07-01/296/16 «Про організацію проведення у 2020 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»», службою у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації спільно з ювенальною превенцією сектору превенції патрульної поліції Старосамбірського ВП Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  відділом освіти райдержадміністрації та виконкомами сільських, селищних, міських рад протягом вересня, жовтня поточного року проводиться в районі Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» по виявленню дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх навчальних закладах.

            Дітей, які будуть виявлені в ході проведення профілактичного заходу «Урок» буде повернено до навчальних закладів району, а їх батьків притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей».

Історичний квест «Стежками локальної історії»

19 вересня 2020 відбудеться Історичний квест «Стежками локальної історії»

 Місце реалізації проекту: Львів, Регіональний ландшафтний парк “Знесіння”.

За участі: ВГО «Добровольчий Український Корпус», ВП ГО «Правий Сектор» у Львівській області, ГО «Коло Честі».

Мета проекту: Поглибити знання історії України та краю, шляхом проведення ігрового просвітницького квесту. 

В рамках проекту передбачається: - наглядне вивчення елементів історії, - ознайомлення з польовим побутом Українського Середньовіччя, - ознайомлення з елементами одягу та зброї різних часових періодів Галичини - ознайомлення з легендами краю, - участь в спортивно-інтелектуальномуквесті - командна робота на місцевості - теоретичнізнання - обід - екскурсія в музей

Цільова аудиторія : діти з малозабезпечених сімей , діти бійців АТО 13-14 років. Кількість учасників обмежена.

Всіх зацікавлених просимо звертатись в службу у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації.

 

УВАГА!!!!! КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ

З метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Координаційною радою молодих юристів України,  Українською молодіжною правничою асамблеєю  проводять XIV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

До участіу Конкурсі запрошуються учні закладу загальної середньої освіти України, віком до 18 років.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

Молодша група. Індивідуальна робота (малюнки);

Молодша група. Колективна робота (малюнки);

Середня група. Індивідуальна робота (малюнки);

Середня група. Колективна робота (малюнки);

Старша група. Індивідуальна робота (малюнки);

Старша група. Колективна робота (малюнки);

Старша група. Індивідуальна робота (міні-комікси);

Старша група. Індивідуальна робота («меми» - гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи – від 15 до 18 років. Колективною вважається робота, яку виконано не більше, ніж  3 учнями.

Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу; виконуються в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) на форматі А4.

Конкурсна робота (у відсканованому форматі, JPEG)  разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи) подається до Всеукраїнського організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (обов’язково зазначити в темі – «Мої права») до 25 травня 2020 року включно.

Положення про Конкурс за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1bEwtbNXeKIPFpqrDwMmDMdLJahI9rqFqioGcfEfVvsU/edit?usp=sharing

 

Довідка:Вперше конкурс шкільних малюнків «Мої права» був проведений у 2006 році для вихованців Мар’їнської загальноосвітньої школи-інтернату для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування ім. Макаренка та Донецької школи-інтернату №1 для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (за ініціативи Студентської ради економіко-правового факультету Донецького національного університету).

З 2009 року Конкурс став проводиться на загальнонаціональному рівні. З 2009 по 2019 роки співорганізатором  Конкурсу виступила Координаційної рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Міністерство юстиції України.

З 2013 по 2019 роки партнером Конкурсу став Координатор проєктів ОБСЄ.

З 2017 року за ініціативи Міністерства юстиції України конкурс перейменовано на Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право».

У 2017 році Конкурс визнаний одним з Кращих 100  практик молодіжної роботи в Україні.

З 2020 року Конкурсу повернено первинну назву – Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права».

Протягом 14 років у Конкурсі взяло участь майже 80 тисяч конкурсантів (динаміка подання конкурсних робіт збільшилась у 250 разів).

Контактні дані Оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Голова Всеукраїнського оргкомітету: Сошников Антон Олександрович, тел.+380955031091.

 

 

Щодо здійснення заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі

Обласна державна адміністрація, як регіональний координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, на виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211

«Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) з метою упередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час проведення на території Львівської області карантину, просить уповноважені органи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування терміново здійснити наступні заходи:

- розмістити в місцевих ЗМІ, на сайтах місцевих державних  адміністрацій та органів місцевого самоврядування контактні дані спеціально уповноважених та інших органів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, а також інформацію про загальні та спеціалізовані служби підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та «гарячі лінії», а саме:

 • Державний кол-центр з питань запобігання домашньому насильству
  • , працює цілодобово;
   • Національна «гаряча лінія» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335, або з мобільного 116 123, працює цілодобово;
   • Дитяча «гаряча лінія» 0-800-500-225, 116-111 з мобільного;
   • Урядовий кол-центр 15-45;
 • Гаряча лінія»   Координаційного  центру   з   надання   правової допомоги 0-800-213-103;
 • Оперативна лінія Національної поліції України 102;
 • «Гаряча лінія» Львівської області 112;
 • Інформаційно-консультаційна лінія громадської організації «Центр

«Жіночі перспективи» 2-962-962, або з мобільного 067-674-07-70;

 • Телефон Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 032-261-09-42.
 • розгорнути інформаційно-роз’яснювальну кампанію в режимі реального часу (онлайн) з використанням відповідних технічних засобів, та створити на вебсторінках місцевих державних адміністрацій/органів місцевого самоврядування у соціальних мережах можливості для отримання консультацій в режимі онлайн для запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, жорстокому поводженню з дітьми під час карантинного періоду.

Звертаємо увагу на суворе дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів спеціалізованими службами підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі:

 • мобільні бригади повинні забезпечувати надання консультацій в онлайн режимі;

-забезпечити суворе дотримання санітарно-гігієнічних норм працівниками та постраждалими особами, в тому числі, які цілодобово перебувають у закладах спеціалізованих служб підтримки, незалежно від форми власності;

-забезпечити наявність асортименту противірусних препаратів та засобів індивідуального захисту (масок медичних, рукавичок тощо);

 • під час запровадження карантинних заходів, постраждалим особам, які цілодобово перебувають у закладах спеціалізованих служб підтримки, заборонити без нагальної потреби залишати приміщення установи;
 • у разі виявлення ознак погіршення стану здоров’я осіб, які перебувають у спеціалізованих службах підтримки, невідкладно повідомляти про них заклади охорони здоров’я.

Відбулось IІІ засідання комісії з питань захисту прав дитини

13 березня 2020 року відбулось ІІІ засідання комісії з питань захисту прав дитини Старосамбірської райдержадміністрації. Відкрив та провів засідання голова Старосамбірської райдержадміністрації П.Назар. В порядку денному даного засідання було 10 питань:

 • 3 питання про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право власності чи право користування яким мають неповнолітні діти;
 • 1 питання про визначення порядку участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї;
 • 1 питання про неналежне виконання батьківських обов’язків матір’ю дітей;
 • 1 питання про неналежне виконання розпорядження Старосамбірської райдержадміністрації щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї;
 • 1 питання про внесення змін та доповнень до розпорядження Старосамбірської райдержадміністрації щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї;
 • 1 питання про взяття та зняття з соціального супроводу центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді сімей;
 • 1 питання про влаштування трьох малолітніх дітей-сиріт в ДБСТ;
 • 1 питання затвердження індивідуальних планів

За результатами засідання прийняті відповідні правомірні рішення, які сприятимуть захисту прав дітей.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено