Старосамбірська

районна державна адміністрація

Голова районної державної адміністрації

 

НАЗАР

Петро Володимирович

Голова Старосамбірської районної державної адміністрації 

Службовий телефон (03238) 21-4-59 

Народився 12 липня 1989 року в м. Турка Львівської області,  громадянин України.

Освіта  вища. У 2008 році закінчив Львівське державне музичне училище ім. С.П. Людкевича, молодший спеціаліст (із відзнакою), викладач, керівник оркестру

У 2013 році закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ, юридичний факультет, спеціальність «Правознавство», бакалавр.

У 2016 році закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ, юридичний факультет, спеціальність «Правознавство», магістр.

У 2018 році закінчив Львівський  національний університет ім. І. Франка, факультет управління фінансами та бізнесу, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування», магістр.

Трудова діяльність:

З листопада 2009 року до листопада 2010 року - служба в Збройних силах України.

З жовтня 2011 року до квітня 2015 року - служба в органах внутрішніх справ ГУ МВС України, участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, учасник бойових дій.

З вересня 2015 року до березня 2016 року - перебував на обліку з безробіття у Львівському міському центрі зайнятості, курс «Підприємницька діяльність» з виплатою допомоги для організації підприємницької діяльності.

З квітня 2016 року до травня 2017 року – фізична особа-підприємець (виготовлення паливних брикетів шляхом переробки відходів деревини у м. Львові та Львівській області).

З травня 2017 року до грудня 2019 року - спеціаліст відділу розвитку альтернативних джерел енергетики управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації.

З 11 грудня 2019 по даний  час - голова  Старосамбірської районної державної адміністрації  Львівської області.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено