Старосамбірська

районна державна адміністрація

Представник НАЗК увійшов до складу української делегації GRECO

Представник Національного агентства з питань запобігання корупції - Олександр Писаренко, керівник Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції, увійшов до складу делегації України для участі в роботі Групи держав Ради Європи проти корупції GRECO.

Представник Національного агентства з питань запобігання корупції - Олександр Писаренко, керівник Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції, увійшов до складу делегації України для участі в роботі Групи держав Ради Європи проти корупції GRECO. Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко 17 жовтня 2016 року № 468/2016.

Українську делегацію GRECO очолює Михайло Буроменський, член Національної ради з питань антикорупційної політики. Також до її складу   увійшли: Євген Пікалов, начальник управління міжнародно-правового співробітництва та європейської інтеграції ГПУ та Олексій Святун, головний консультант Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України.

Включення представника НАЗК до складу делегації України для участі в роботі GRECO сприятиме ефективнішій співпраці із цією міжнародною організацією та реалізації повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції в частині виконання міжнародних зобов’язань у сфері антикорупційної політики.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено