Старосамбірська

районна державна адміністрація

Призначено Директора Національного антикорупційного бюро

Директором Національного антикорупційного бюро призначений Артем Ситник. Про це заявив у четвер, 16 квітня 2015 року, президент Петро Порошенко під час представлення керівника новоствореного органу. Напередодні конкурсна комісія представила на вибір глави держави дві кандидатури: Миколи Сірого та Артема Ситника. Експерти зазначають, що зараз багато залежить від того, як буде сформований склад новоствореного відомства та хто стане заступником директора.

 

На церемонії представлення директора Антикорупційного бюро Петро Порошенко наголосив, що антикорупційний фронт не менш важливий, ніж фронт, який українські солдати тримають на Сході України. За його словами, «вижити ми зможемо лише тоді, коли переможемо на обох фронтах».

35-річний Артем Ситник до 2011 року працював у прокуратурі, а відтоді займався адвокатською діяльністю. Новопризначений директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що має намір почати з формування штату цього органу для ефективної боротьби з корупцією в Україні. Відповідно до Закону України «Про Національне антикорупційне бюро» штат бюро складає 700 співробітників: 500 - це держслужбовці, детективи, технічні підрозділи і 200 - це начальницький склад.

Ситник додав, що позитивно оцінює ідею президента залучати до роботи бюро іноземних експертів.

Нагадуємо, що метою діяльності Антикорупційного бюро є боротьба з корупцією на вищих щаблях влади.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено