Старосамбірська

районна державна адміністрація

Очищення влади

Перевірка. Претендент ДЕНЬКОВИЧ Неля Василівна

 

ПЕРЕВІРКА. Претендент Денькович Неля Василівна

Назва органу перевірки

Прізвище, ім’я та по батькові особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада, на яку претендує

Дата початку перевірки

Апарат Старосамбірської РДА

Денькович Неля Василівна

Декларація

провідний спеціаліст відділу з питань організаційної та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю  

19.06.2019  

ПЕРЕВІРКА.  Претендент  Цімарно Андрій Ярославович

 

Назва органу перевірки

Прізвище, ім’я та по батькові особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада, на яку претендує

Дата початку перевірки

Апарат Старосамбірської РДА

Цімарно

Андрій Ярославович

Декларація

Провідний спеціаліст  юридичного відділу

27.06.2018

Інформація про результати проведення перевірки Беницького Богдана Володимировича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Старосамбірською районною державною адміністрацією проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Беницького Богдана Володимировича, претендента на посаду начальника відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації Львівської області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Беницького Б.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

Перевірка. Претендент Беницький Богдан Володимирович

Перевірка. Претендент Беницький Богдан Володимирович

Назва органу перевірки

Прізвище, ім’я та по батькові особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада, на яку претендує

Дата початку перевірки

Старосамбірська РДА

Беницький

Богдан Володимирович

Декларація

начальник відділу освіти

07.03.2018

Інформація про результати проведення перевірки Зварича Івана Васильовича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Старосамбірською районною державною адміністрацією проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Зварича Івана Васильовича, претендента на посаду спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Старосамбірської районної державної адміністрації Львівської області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Зварича І.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

Інформація про результати проведення перевірки Ванівської Христини Володимирівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Старосамбірською районною державною адміністрацією проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Ванівської Христини Володимирівни, претендента на посаду провідного спеціаліста з питань запобігання і протидії корупції апарату Старосамбірської районної державної адміністрації Львівської області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ванівської Х.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено