Старосамбірська

районна державна адміністрація

ПОСТАНОВА КМУ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 15 квітня 2013 р. № 267
Київ

Про внесення змін до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. № 845 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 61, ст. 2431; 2013 р., № 9, ст. 334), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України                               М.АЗАРОВ

 

ЗМІНИ,
що вносяться до
Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників

1. Пункт 25 доповнити абзацом такого змісту:

“У разі наявності у боржника окремої бюджетної програми для забезпечення виконання рішень суду безспірне списання коштів з боржника (виконання рішень суду про стягнення коштів з боржника) здійснюється лише за цією бюджетною програмою. При цьому пункти 24-34 цього Порядку застосовуються лише щодо зазначеної бюджетної програми.”.

2. Пункт 33 викласти в такій редакції:

“33. У разі коли судове рішення стосується спорів фізичних осіб із суб’єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг або судове рішення неможливо виконати протягом двох місяців з дня надходження документів, зазначених у пункті 6 цього Порядку, орган Казначейства для виконання рішення про стягнення передає до Казначейства документи та відомості згідно з підпунктом 1 пункту 47 цього Порядку. При цьому органом Казначейства відновлюється проведення платежів боржника.”.

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено