Старосамбірська

районна державна адміністрація

Постанова ЦВК від 27 грудня 2012 року № 2006

У К Р А Ї Н А

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

 27 грудня 2012 року № 2006

 Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66

 Відповідно до частин першої – шостої статті 19 Закону України "Про вибори народних депутатів України", частини першої статті 30 Закону України "Про Державний реєстр виборців", Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 71 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

 

 1. Внести зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66 "Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі" (із змінами), згідно з додатками 1 – 27.

 2. Цю постанову разом з додатком, передбаченим пунктом 1 цієї постанови, що стосується відповідного регіону України, надіслати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям для доведення до відома відповідних місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

 Голова Центральної виборчої комісії                                           В. ШАПОВАЛ

 

Додаток до постанови про перелік внесених змін на території Львівської області

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено