Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження від 20.10.10 №514

 

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРоЗПОРЯДЖЕННЯ20 жовтня 2010  року          м. Старий Самбір                           № 514

Про  надання  адресної  грошової допомоги


 

Відповідно до п.1 ч.1 ст.23 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”  на виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2010 рік, враховуючи подання голови Старосамбірського  Братства ОУН-УПА:1.   Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Стецик) профінансувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Л.Вечорка) коштами з КФК 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення»в сумі 5000 (п’ять тисяч) гривень для надання одноразової грошової допомоги членам Старосамбірського Братства ОУН-УПА, згідно додатку.2.   Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Л.Вечорка) перерахувати отримані кошти ЦПЗ №2 ЛДУДППЗ   «Укрпошта» (Г.Звір)3.   Начальнику ЦПЗ №2 ЛДУДППЗ «Укрпошта» (Г.Звір) провести виплату коштів та інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Л.Вечорка) про використання коштів.4.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Батючка.  

Голова райдержадміністрації                                                      Володимир Цегенько

                                                                                                             Додаток                                                                                                          до розпорядження головирайдержадміністрації від 20 жовтня 2010 року№ 514СПИСОКчленів Всеукраїнського братства ОУН-УПА Старосамбірського району  
з/пПрізвище, імя, по- батьковіРік народженняНомер квиткаСума(грн.)Адреса проживання
1.      

Васюта Володимир Володимирович

1934

237534

200,00

м.Ст.Самбір

вул.Героїв Берестечка,5

2.      

Вівчарик

Ірина Йосипівна

1922

87522

200,00

м.Добромиль

3.      

Габер Володимир Михайлович

1930

123430

200,00

с.Стрільбичі

4.      

Гбур

Марія Михайлівна

1935

224935

200,00

м.Добромиль

5.      

Гложик Володимир Васильович

1916

159016

200,00

м.Добромиль

6.      

Дохняк

Осип Степанович

1928

252728

200,00

с.Тернавка

7.      

Затварська

Орися Йосипівна

1939

10443

200,00

с.Стара Сіль

8.      

Затварський Богдан Миколайович

1939

244339

200,00

с. Стара Ропа

9.      

Землянський Казимир Іванович

1932

58532

200,00

смт. Стара Сіль

10. 

Капралик

Петро Миколайович

1928

229028

200,00

с.Стрільбичі

11. 

Короляк

Антон Степанович

1926

652483

200,00

м.Добромиль

12. 

Корольчук

Тетяна Єфимівна

1927

191327

200,00

м.Старий Самбір

13. 

Кречківська Ганна Василівна

1941

250141

200,00

с.Терло

14. 

Кусень

Петро Іванович

1929

114529

200,00

с.Воля

15. 

Лесик

Микола Дмитрович

1930

6158

200,00

м.Ст.Самбір

вул.Дністрова,13

16. 

Овадюк

Ольга Михайлівна

 

215360

200,00

смт. Стара Сіль

17. 

Олексин Анастасія Михайлівна

1925

209825

200,00

с.Терло

18. 

Петрина

Марян Дмитрович

1928

199628

200,00

с.Торгановичі

19. 

Пехунь

Ольга Адольфівна

 

240762

200,00

смт. Стара Сіль

20. 

Пізняк

Юлія Теодорівна

1924

140121

200,00

с.Мшанець

21. 

Ряпич

Дарія Дмитрівна

1932

 

200,00

м.Ст.Самбір

вул.Галицька,

22. 

Сташкевич

Степан Антонович

1928

233428

200,00

с.Лопушниця

23. 

Стецик

Микола Васильович

1929

117329

200,00

с.Городовичі

24. 

Фалат

Марія Михайлівна

1930

229230

200,00

м.Ст.Самбір

вул.Вишнева,10

25. 

Фартушок Стефанія Іванівна

1924

159016

200,00

м.Добромиль

26. В с ь о г о  5000,00 
  

Заступник голови, т.в.о.керівника

апарату райдержадміністрації                                                                  З.Кутельмах

     

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено