Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження від 18.10.10 №511

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРоЗПОРЯДЖЕННЯ

18 жовтня 2010 року             м. Старий Самбір                          511

Про робочу групу із моніторингу сприяння матеріально – технічному забезпеченню виборчих комісій під час підготовки та проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських. селищних міських голів 31 жовтня 2010 року


 

  

 Відповідно до п.13 ст. 25, п.9 ст. 39  Закону України « Про місцеві державні адміністрації», Закону України « Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»:

 1. Створити робочу групу із  моніторингу сприяння  матеріально – технічному забезпеченню виборчих комісій  під час підготовки та  проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних,  міських голів 31 жовтня 2010 року   (надалі – робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком .

2. Робочій групі вживати необхідних заходів щодо забезпечення проведення виборів  депутатів місцевих рад та сільських, селищних,  міських голів 31 жовтня 2010 року згідно з вимогами чинного законодавства.

         3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації М.Года.

    Голова райдержадміністрації                                             Володимир Цегенько  


 

                                                                                               Додаток                                                                                     до розпорядження голови                                                                                              райдержадміністрації                                                                                                від 18 жовтня 2010 року                                                                                              № 511 Робоча група із моніторингу сприяння матеріально-технічномузабезпеченню виборчих комісій під час підготовкита проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських. селищних міських голів 31 жовтня  2010 рокуСтаросамбірської райдержадміністрації 
 №з/п      Кабінет РДА №     Номер телефону працівника адміністрації   ГодинищоденногоІнформування ОДА Години чергування відповідального працівника   ПІП відповідального працівника РДА   Номери та адреси виборчих дільниць за якими закріплені працівники РДА    Номер телефону ДВК    
1.30721-5-5815.00  7.30-18.00   18.00-3.00   23.00-6.00  Следзевич Валентина Федорівна Крупа Олена Степанівна   Поручник Роман Володимирович  с.Біличі  № 2301040-112
с.Болозів № 2301134-145
с.Нижня Вовча №2301234-175
с. Боршевичі № 2301331-558 
с.Библо № 2301431-513
с.Велика Лінина № 2301561-162
с.Лаврів № 2301661-147
с.Велика Сушиця № 2301924-574 
с.Буньковичі № 2302024-610
с.Заріччя №23021 25-669
2.30821-6-57       15.00      7.30-18.00   18.00-.00    23.00-6.00Павлова Валентина Валеріївна ДмитрукВалентина Миколаївна  Пальна Сергій Степановичс. Великосілля №2301761-111
с.Соснівка № 2301861-156
с.Верхній Лужок № 2302260-136 
с.Бусовисько № 2302365-163
с.Волошиново № 2302461-529
с.Росохи № 2302561-519
с.Воля № 2302662-313
с.Головецько № 2302765-572 
с.Бабино № 2302865-512
с.Грозьово № 2302969-164 
с.Виців № 2303069-112
3.30621-2-8215.00  7.30-18.00     18.00-   23.00   23.00-6.00  ГрицикОксана Петрівна  ЧопкоНаталія Володимирівна  Назаревич Олег Ярославович       с.Грушатичі № 2303132-344
с.Дешичі № 2303232-353
с.Саночани № 2303332-329
с.Чижки № 2303434-606
м.Добромиль № 2300133-692
м.Добромиль № 2300233-282
м.Добромиль №23113 33-295 
с.Дроздовичі № 2303532-290 
с.Велюничі № 2303632-200
с.Пацьковичі № 2303731-577
4.31221-2-0615.007.30-18.00  18.00-23.00   23.00-6.00  Довганич Марія Миколаївна Лужецька Галина Михайлівна Кілик Іван Іванович   с.Княжпіль № 2303833-014
с.Кропивник № 2303933-510
с.Мігово № 2304033-228
с.Конів № 2304134-151
с.Товарна №2304234-177
с.Лютовисько № 2304334-632 
с.Биличі № 2304434-602 
с.Буково №2304534-655
с.Раково № 2304634-611
5.31421-4-5915.00   7.30-18.00  18.00-23.00  23.00-6.00  Кедьо Світлана Йосифівна Васурчак Наталія Євгенівна Ратич Руслан Валерійович     с.Міженець № 23047 32-265 
с.Зоротовичі №2304832-210
с.Стороневичі №2304932-291
с.Міженець № 2312032-285
с.Муроване № 23050 64-245
с.Березів № 2305164-247 
с.Тарнавка № 2305264-226
с.Шумина № 2305364-263
  
6.30523-0-8915.007.30-18.00   18.00-23.00 23.00-6.00  Кокоць Оксана Любомирівна  Лігуцька Ліляна Миколаївна Хітчак Володимир Івановичс.Мшанець № 2305469-171 
с.Галівка №2305569-150
с.Плоске №2305669-165 
с.Мшанець № 23011869-192
с.Нижанковичі №2300731-430
с.Нижанковичі № 2311531-413
с.Нове Місто № 2305735-132 
с.Боневичі №2305833-090
с.Грабівниця № 2305935-178
с.Комаровичі № 2306035-153
с.Посада Новоміська № 2306135-161 
с.Нове Місто № 2311735-136
7.31021-7-0515.00 7.30-18.00  18.00-23.00  23.00-6.00     Косман Микола Васильович  Маник Марія Ярославівна Лещишин Степан Михайлович    с.Ріп»яна № 2306265-529 
с.Дністрик № 2306365-578
с.Смерічка № 2306465-528
с.Скелівка № 23065 61-337 
с.Засадки № 2306661-357
с.Скелівка № 2311961-311
с.Слохиня №2306742-146  
с.Городовичі №2306842-190 
с.Поляна – Хирівська № 2306924-582
с.Сливниця № 23070 24-595
8.31821-1-3615.00 7.30-18.00  18.00-23.00    23.00-6.00   Петришин Уляна Євгенівна Дякун Уляна Ярославівна   Янів Андрій Миронович   с.Солянуватка №2307133-575 
с.Губичі № 2307233-721
с.м.т.Стара Сіль № 23008 63-298 
с.Стара Ропа 2300963-200
м.Старий Самбір № 2300321398
м.Старий Самбір № 2300421-346
м.Старий Самбір №2311221-192
с.Стар»ява № 23073 25-728 
с.Катино № 2307425-805 
с.Лопушниця № 2307525-747
9.30621-2-4215.007.30-18.00  18.00-23.00   23.00-6.00  Фігура Тетяна Богданівна Сольчаник Ольга Теофанівна КапецьІгор Володимирович с.Страшевичі № 2307665-719 
с.Кобло № 2307765-756
с.Созань №  2307865-751
с.Стрілки № 23079 66-268 
с.Лопушанка – Хомина № 2308066-229
с.Стрілки № 2311666-318 
с.Стрільбичі №19562-537
с.Сусідовичі № 23082 62-121 
с.Надиби № 2308362-205
1030221-7-0815.00 7.30-18.00  18.00-23.00  23.00-6.00  Лесик Світлана Михайлівна Завірюха Тетяна Володимирівна Галевич Михайло Володимировичс.Терло № 23084 25-800 
с.Максимівка № 2308525-818
с.Тернава № 23087 33-394 
с.П»ятниця № 2308933-995
с.Тершів № 2308862-444 
с.Завадка № 2308921-211
с.Спас № 2309065-188
с.Сушиця № 2309162-344
с.Тисовиця № 2309268-166
с.Топільниця № 2309366-251 
с.Недільна №2309466-250
1130121-6-8915.00 7.30-18.00   18.00-23.00  23.00-6.00   Янів ОленаІгорівна  Мартинова Ольга  Любомирівна Досяк Олег Степанович  с.Торчиновичі № 2309541-225 
с.Бачина № 2309641-159
с.Морозовичі № 2309767-195
с.Торгановичі № 2309867-120
с.Трушевичі № 2309931-579 
с.Передільниця № 2310035-115
с.Підмостичі № 2310131-574
с.Турє № 2310263-645
с.Турє Горішнє № 23103 63-654
с.Турє Заділок № 2310463-615
1231321-5-5315.00 7.30-18.00    18.00-           23.00  23.00-6.00   Яворський Андрій Іванович Гриб Зоряна Андріївна  МикулякРоман  Михайлович м.Хирів № 2300524-385
м.Хирів № 2300624-233
м.Хирів № 2311424-348
с.Чаплі № 2310562-160 
с.Гуманець № 2310662-120
с.Іванів № 2310762-129
с.Райнова № 2310862-176
с.Ясениця – Замкова №2310966-201 
с.Піцарево № 2311066-202
с.Велика Волосянка № 2311166-307
Відділ ведення Державного реєстру виборців
1321423-0-96 08.00-21.00Бущак Володимир Євгенійович
Бабич Ігор Васильович
Липа Сергій Михайлович
 
             
   

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                      М.Год

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини