Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження від 14.10.10 №499

  

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРоЗПОРЯДЖЕННЯ14 жовтня  2010 року          м. Старий Самбір                           499                                                           Про нагородження грамотами Старосамбірської районної державної  адміністрації з нагоди   68-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва  

        Відповідно до п.5 ст.25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» за   стійку громадську позицію і  активну участь в громадському житті району та області, особистий вклад в національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, вклад в спорудження Пантеону «Слава УПА» в с.Стрілки  та  з нагоди 68-ї річниці створення Української Повстанської Армії (УПА)  і Дня Українського козацтва:     

          1. Затвердити  список  осіб  для  нагородження грамотою  районної державної адміністрації, що додається.

          2.  Затвердити список осіб для висловлення подяки районної державної адміністрації,  що додається.

 3. Провести нагородження грамотою і подякою райдержадміністрації з нагоди 68-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва.

 3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови     райдержадміністрації  З Кутельмаха.

  

Голова райдержадміністрації                                                              Володимир Цегенько

                                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                            розпорядження  голови районної                                                                                                                                                                                                         державної адміністрації                                                                                            14 жовтня 2010 року № 499

                                                                                            

  СПИСОК осіб для нагородження грамотою   райдержадміністрації 

з/пПрізвище, імя, по-батькові 
1Землянський Казимир Іванович – голова Старосамбірського Братства ОУН – УПА,  смт.Стара Сіль
2Капралик Петро Миколайович  -  учасник бойових дій УПА, с.Стрільбичі 
3Кусень Петро Іванович  - інвалід бойових дій УПА, с. Воля
4

Цап Богдан Дмитрович -  громадський діяч,   м.Старий Самбір

                      ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                             розпорядження  голови районної                                                                                                                                                                                                         державної адміністрації                                                                                            14 жовтня 2010 року № 499 СПИСОК  осіб для висловлення подяки   райдержадміністрації   
з/пПрізвище, імя, по-батькові 
1.       Бербих  Андрій Дмитрович -  керівник Народного хору «Візерунок», с.Старява
2.       Галевич Михайло Володимирович  - головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату Старосамбірської райдержадміністрації
3.       Год  Микола Михайлович -  керівник апарату Старосамбірської райдержадміністрації
4.       Голубко Тетяна Володимирівна -  директор  НК «Стрілківська школа-інтернат»
5.       Горбовий Володимир   Іванович - голова Старосамбірської районної ради
6.       Куць Степан Іванович і працівники  Старосамбірського  ДЛГП  «Галсільліс»
7.       Лопушанський Іван  Йосипович -   директор  Стрілківської ЗСШ І-ІІІ ст.
8.       Макар Ігор  Іванович -   заступник  голови  Старосамбірської районної ради
9.       Митько Степан   Романович – начальник  Самбірського енергоучастку
10.  Наливайко Микола Іванович -   майстер колії
11.  Народний хор «Бойківщина»
12.  о. Володимир   Паращинець -  настоятель храму Св.Євстахія с.Стрілки
13.  Онищук Ярослав Іванович і працівники КП ЛОР «Доля», м. Львів
14.  Паплик Олег Миколайович – сільський голова с.Біличі
15.  Пивоварник Микола Михайлович - голова профспілки «Львівгазвидобування»
16.  Піхоцький Ігор   Михайлович -   депутат  Старосамбірської районної ради
17.  Прокопів  Ярослав   Петрович – заступник  начальника  служби БУ – 1
18.  Районне Козацьке Товариство «Сотня ім. Богдана Хмельницького», Українського козацтва, м.Хирів
19.  Сухар Ігор  Ярославович -  начальник  Самбірської дистанції колії
20.  Ткач Оксана  Іванівна -   начальник залізнодорожної  станції  с.Стрілки
21.  Федак  Ярослав   Андрійович -  начальник  Львівської дирекції залізничних перевезень
22.  Фурдичко Василь Іванович і працівники ДП «Старосамбірське ЛМГ»
23.  Шостак  Володимир   Ілліч -  сільський голова с. Стрілки
 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини