Старосамбірська

районна державна адміністрація

розпорядження від 13.10.10 №497

 

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРоЗПОРЯДЖЕННЯ13 жовтня 2010  року          м. Старий Самбір                            497 Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок по передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Ясенице–Замківської сільської ради           

           Відповідно до ст. 21 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації” ст.ст.17,33,121,186 та п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок з передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства на території Ясенице-Замківської сільської ради:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства на території Ясенице-Замківської сільської ради та передати земельні ділянки у власність та видати державні акти на право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в урочищі „Кучірчать” Ясенице-Замківської сільської ради громадянам Курію Миколі Миколайовичу площею 2,0га, Демко Марії Петрівні площею 2,0га, Демко Івану Васильовичу площею 2,0га, Тимків Михайлу Миколайовичу площею  2,0га, Тимків Миколі Пантелеймоновичу площею 1,39га, Копитчак Марії Олексіївні площею 1,65га, в урочищі „Січки” Ясенице-Замківської сільської ради громадянам Курію Михайлу Миколайовичу площею 2,0га, Курій Марії Миколаївні площею 2,0га, Курій Ганні Антонівні площею 2,0га, Курію Михайлу Степановичу площею 1,08га, Курію Мирону Миколайовичу площею 2,0га, Курій Юлії Миколаївні площею 1,08га, Кудлі Миколі Михайловичу площею 2,0га за рахунок земель запасу (пасовища) Ясенице –Замківської сільської ради.

2. До використання земельної ділянки приступити після  встановлення меж в натурі та виготовлення державного акту  на право власності на земельну ділянку.                                                                                                                                                                                                      

3. Управлінню Держкомзему у Старосамбірському районі   (І.Березовський), сільському голові с.Ясениця-Замкова (М.Марусяк) внести зміни в земельно-облікові документи.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Батючка.  Голова райдержадміністрації                                                            Володимир Цегенько          

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини