Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження від 7.06.10 №243

 

 

 

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРоЗПОРЯДЖЕННЯ7 червня  2010  року          м. Старий Самбір                              №243

Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району  на 2010 рік


 

Відповідно до п.3 ст.2; п.п.2, 6 ст.13; п.1 ст.17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 31 травня 2010 року №16 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району  на 2010 рік»:1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2010 рік (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, розташованих на території району, незалежно від форм господарювання та відомчої підпорядкованості:

2.1. Впродовж  поточного року в межах кошторисних призначень забезпечити виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2010 рік.2.2. Вживати заходи для забезпечення сталого розвитку територіально-господарського комплексу району та створення сприятливих  умов для подальшого  зростання основних показників життєдіяльності. 3. Заступнику голови, керівнику апарату райдержадміністрації (М.Год) комісійно виїхати для обстеження Мшанецької дільничної лікарні з метою створення на її базі хоспісу.

4. Відділу економіки райдержадміністрації (М.Масляк):

4.1. Доповнити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2010 рік окремим розділом «Протипаводкові заходи в районі».

4.2. Подати на розгляд сесії районної ради Програму соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2010 рік та заходи на виконання цільових програм.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.                                                                              

Голова райдержадміністрації                                  В.Цегенько                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

  

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено