Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №84/01-01 від 05.03.2013

 

 

Про затвердження містобудівної документації - проекту детального плану території під будівництво та обслуговування вітрових електростанцій

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13, статті 19, статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 7, статті 8, статті 13 Закону України «Про основи містобудування», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290:

1. Затвердити Товариству з обмеженою відповідальністю «Смеречанська ВЕС” містобудівну документацію - проект детального планування території на землях запасу площею 52 га під будівництво та обслуговування вітрових електростанцій за межами населених пунктів Ріп’янської сільської ради Старосамбірського району Львівської області.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Смеречанська ВЕС»:

2.1. Розробити окрему частину Схеми планування  Старосамбірського району,  а саме територію Ріп’янської сільської ради.

2.2. Спільно з генпроектувальником на наступних стадіях проектування врахувати пропозиції архітектурно-містобудівної ради головного управління з питань Євро 2012, містобудування та будівництва Львівської обласної державної адміністрації.

3. Фінансування робіт з виготовлення частини Схеми планування Старосамбірського району здійснити за рахунок коштів Товариства з обмеженою відповідальністю «Смеречанська ВЕС” .

4. Ріп’янській  сільській раді (Нестер Я.О.) забезпечити виконання вимог статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  щодо пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

5. Сектору з питань  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Дяченко А.Є.) у двотижневий термін опублікувати проект детального планування території зазначений в пункті 1 і розпорядження з прогнозованими наслідками його прийняття у засобах масової інформації та на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.

6. Розпорядження голови райдержадміністрації від 16 січня 2013 року №15/01-01 «Про затвердження містобудівної документації – проекту детального плану території під будівництво та обслуговування вітрових електростанцій» визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в.о.першого заступника  голови райдержадміністрації Стрижака В.О.

Голова                                                                                               В.Д.Цегенько               

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено