Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №80 від 28.02.2013

Про виконання районного бюджету

та бюджету району у 2012 році

Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії райдержадміністрації від 19 лютого 2013 року №1  «Про виконання районного бюджету та бюджету району у 2012 році»:

1.  Старосамбірській міжрайонній державній податковій   інспекції (Малецький І.М.)   активізувати  роботу  з  використання  внутрішньорайонних  резервів наповнення  місцевого бюджету, шляхом легалізації об’єктів підприємницької діяльності та найманої  робочої сили і виплати заробітної  плати, а також  недопущення  виплати  зарплати не нижче встановленого  державою  мінімуму.

2. Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших соціальних виплат:

2.1. Розробити  заходи щодо сплати податку з доходів фізичних осіб працівників  - відокремлених підрозділів, які здійснюють діяльність на території району.

2.2. Систематично розглядати питання створення нових робочих місць та вжити заходи щодо підвищення рівня нарахування та виплати заробітної плати суб’єктів господарської діяльності  району (в еквіваленті повної зайнятості).

2.3. Вжити заходи з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати впродовж 2013 року керівниками ДП «Львівнадраресурс» Науково-виробничого підприємства «Укрнадраресурс» (Соколов В.М.), МВУЖКГ м.Добромиль (Івашко Т.М.).

3. Керівникам бюджетних установ у 2013 році:

3.1. Проводити видатки, пов’язані із стимулюванням працівників за обов’язковим погодженням із головою райдержадміністрації, у разі забезпечення в повному обсязі бюджетними коштами обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат і видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії всіх бюджетних установ;

3.2. Привести  показники  з мережі, штатів і контингентів  бюджетних установ  відповідно до розмірів коштів, передбачених на їх утримання у 2013 році, призупинити  збільшення  фактично зайнятих посад.

3.3. Забезпечити взяття бюджетних зобов’язань за загальним фондом відповідно до бюджетних асигнувань установленими кошторисами;

3.4. Не приймати власні рішення щодо збільшення чисельності працівників органів місцевих рад  та бюджетних  установ.

3..5. Затвердити ліміти споживання бюджетними установами, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів енергоносіїв у натуральних показниках, відповідно до рішення сесії районної ради від 28 грудня 2012 року №339 та встановити щомісячний контроль   за  недопущенням  понадлімітного  споживання.

4. Сільським, селищним, міським головам не допускати  кредиторської  заборгованості  по захищених статтях витрат та дотримуватись  термінів виплати заробітної плати.

5. Робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Стрижак В.О.)  активізувати роботу щодо легалізації найманої праці.

8. Контроль за виконанням розпорядження голови райдержадміністрації покласти на  в.о.першого заступника голови райдержадміністрації Стрижака В.О.

Голова                                                                                                   В.Д.Цегенько

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено