Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №71 від 25.02.2013

 

Про виконання Програми  соціально-економічного

та культурного розвитку Старосамбірського району

у  2012 році

 

Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 13, статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії від 19  лютого 2013 року №2  “Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району   у 2012 році»:

1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації:

1.1. Вживати заходи для забезпечення сталого розвитку відповідних галузей  та створення сприятливих умов для подальшого зростання основних показників життєдіяльності.

1.2. Впродовж 2013 року   в межах кошторисних призначень забезпечувати виконання заходів  Програми соціально-економічного та культурного розвитку  району на 2013 рік.

1.3.  Щоквартально до 25 числа подавати в управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про хід виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Старосамбірського району на 2013 рік.

2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам:

2.1. При підготовці проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку на 2013 рік врахувати пропозиції районної Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2013 рік з найбільш актуальних питань життєзабезпечення населення.

2.2. Опрацювати питання підготовки матеріалів для участі в Програмі проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки у 2013 році.

2.3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування на сесії розглянути питання  передачі функцій замовника робіт на дорогах комунальної власності, які будуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету для обласного бюджету та для місцевих бюджетів департаменту житлово-комунального господарства, розвитку  інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації.

2.4. Проекти рішень з даного питання подати в управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації дотримуватися Закону України «Про звернення громадян» та своєчасно розглядати звернення органів місцевого самоврядування.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

                          

 

 

 

Т.в.о.голови                                                                            В.О.Стрижак

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено