Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження від 22.02.2013 №62

Про підсумки роботи із зверненнями громадян

в   Старосамбірській    райдержадміністрації  у

другому півріччі 2012 року

 

 Відповідно до  статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації,  рішення Колегії райдержадміністрації від 19 лютого 2013 року №6   «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації у другому півріччі  2012 року:

 1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та сільським, селищним, міським головам:

 1.1. Забезпечити безумовне виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 6 грудня 2010 року №615 «Про заходи щодо виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008».

 1.2.    Проводити регулярний особистий прийом громадян, згідно затверджених графіків.

 1.3. Неухильно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян визначених статтею 20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, що звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

 2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам постійно інформувати населення про графіки особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації та райдержадміністрації і про функціонування в райдержадміністрації гарячої телефонної лінії (21-2-06) .

 3. Старосамбірському міському голові Грисю І.М., Хирівському міському голові Голубцю І.Я., Нижанковицькому селищному голові Смолінському В.О., Лютовиському сільському голові Зваричу О.М., Ріпянському сільському голові Нестеру Я.О., Солянуватському сільському голові Івашку В.В., Сусідовицькому сільському голові  Канчузі В.В., Торчиновицькому сільському голові Процю І.Я. вжити невідкладні заходи щодо завершення розгляду повторних та неодноразових звернень громадян, які надходять до органів виконавчої влади.

 4. Заступникам голови райдержадміністрації проводити виїзні прийоми громадян, відповідно до затвердженого графіку на 2013 рік.

 5. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрацій оприлюднювати в засобах масової інформації повідомлення про дату, час, населений пункт, в якому буде проводитись виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

 6.  Головному спеціалісту сектору контролю апарату райдержадміністрації  Ляхович Л.М.:

 6.1. Надавати методичну допомогу головам та секретарям виконавчих комітетів місцевих рад району, керівникам та відповідальним  особам управлінь, відділів та структурних підрозділів  райдержадміністрації в роботі із зверненнями громадян.

 6.2. Забезпечити систематичний контроль за проведенням особистого звітування голів місцевих рад району про стан роботи із зверненнями громадян перед головою райдержадміністрації та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

 7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Года М.М.

 Т.в.о.голови                                                                           В.О.Стрижак

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено