Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 12.02.2013 №46/01-01

Про    створення комунікативного  

майданчика для висвітлення діяльності

райдержадміністрації

 

 Відповідно  до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», з метою покращення роботи щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації, налагодження оперативної співпраці між департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, ТРК «ЛЬВІВ» та сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації:

 

1.      Створити комунікативний майданчик для висвітлення діяльності райдержадміністрацій в складі сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрацій (надалі - комунікативний майданчик).

 

2.      Затвердити Положення про комунікативний майданчик, що додається.

 

3.      Призначити Дяченка А.Є. - головного спеціаліста сектору  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрацій відповідальним за взаємодію з департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, ТРК «ЛЬВІВ» та комунальними засобами масової інформації.

 

4.      Відповідальному за взаємодію з департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, ТРК «ЛЬВІВ» та комунальними засобами масової інформації Дяченку А.Є. щоденно до 14 год, опрацьовану інформацію про важливі події в районі, що сталися як наслідок діяльності райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування, відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району центральних органів державної влади в районі, унікальних подій, чи досягнень мешканців району, подавати координаторам  ТРК «Львів», розміщувати на Веб-сайті райдержадміністрації та в комунальних засобах масової інформації.

 

5.      В.о.першого заступника голови райдержадміністрації Стрижаку В.О., заступнику голови райдержадміністрації Кутельмаху З.Ю., керівнику апарату райдержадміністрації Году М.М. підготувати окремі доручення про забезпечення щоденної передачі інформації від апарату райдержадміністрації, відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації до відповідального за взаємодію  Дяченка А.Є.

 

6.      Рекомендувати районній раді, сільським, селищним, міським головам визначити відповідальних працівників виконкомів рад та зобов’язати їх надавати щоденну інформацію про найважливіші події до сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації за телефоном +380677689620, 21-2-06 або на електронну адресу  stsrdainfo@gmail.com.

 

7.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Года М.М.

 

 

 

 

 

Голова                                                                                           В.Д. Цегенько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджено

 

                                                                             розпорядження голови

 

райдержадміністрації

 

                                                                             12  лютого 2013 року №46/01-01

 

 

 

Положення

 

про комунікативний майданчик

 

для висвітлення діяльності

 

райдержадміністрації

 

1.      Загальні положення

 

1.1 Комунікативний майданчик для висвітлення роботи райдержадміністрації в складі сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрацій створюється і ліквідовується за розпорядженням голови   райдержадміністрації.

 

Безпосереднє керівництво комунікативним майданчиком  здійснює завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

 

1.2        Комунікативний майданчик створюється з метою налагодження оперативної співпраці щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації  між департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, ТРК «ЛЬВІВ» та засобами масової інформації.

 

У своїй практичній роботі комунікативний майданчик керується чинним законодавством України, наказами, розпорядженнями голови райдержадміністрації, цим Положенням.

 

2.      Структура:

 

2.1 Комунікативний майданчик для висвітлення роботи райдержадміністрації створений в складі сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Роботу комунікативного майданчика забезпечує головний спеціаліст сектору,який є відповідальний за взаємодію з  департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, ТРК «ЛЬВІВ» та комунальними засобами масової інформації.

 

3. Завдання:

 

3.1 Збір, аналіз, обробка та оперативне надання інформації про діяльність управлінських органів райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування, унікальних подій чи досягнень мешканців району засобам масової інформації, висвітлення її на Веб-сайті райдержадміністрації та передача їх координаторам ТРК «ЛЬВІВ», передача інформації до департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Для цього використовуються наступні форми підготовки й оприлюднення інформації:

 

3.2. Випуск і поширення бюлетенів (спеціальних бюлетенів), прес-релізів, оглядів, інформаційних збірників, експрес-інформації й т.п.;

 

3.3. Проведення прес-конференцій, брифінгів,організація інтерв’ю з керівниками органів державної влади й органів місцевого самоврядування для працівників вітчизняних і закордонних засобів масової інформації;

 

3.4. Підготовка й проведення теле- і радіопередач;

 

3.5. Забезпечення публікацій (виступів) у засобах масової інформації керівників або інших відповідальних працівників органів державної влади й органів місцевого самоврядування;

 

3.6. Створення архівів інформації про діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

 

3.7. Здійснення самостійно або за допомогою професійних компаній відео- та аудіо записів офіційних заходів, згідно статті 17 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації»: засідань Колегії райдержадміністрації, урочистостей за участю голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації. Для таких записів установлюється безстроковий режим зберігання в державних архівах.

 

3.8. Створення і ведення галузевих баз даних статистичної інформації, розробка й видання статистичних збірників на базі державної й галузевої статистичної звітності.

 

4.      Взаємовідносини:

 

Комунікативний майданчик взаємодіє з департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, взаємодіє з апаратом райдержадміністрації, структурними підрозділами райдержадміністрації, службами району, районною радою, органами місцевого самоврядування. Взаємовідносини відбуваються у вигляді збору інформації про проведену роботу, проведені заходи, події.

 

 

 

5.      Відповідальність

 

Головний спеціаліст сектору, відповідальний за взаємодію з департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, ТРК «ЛЬВІВ» та комунальними засобами масової інформації відповідає за своєчасне виконання завдань комунікативного майданчика в складі сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації та за достовірну, актуальну і своєчасно надану інформацію.

 

6.      Заключні положення

 

Доповнення та зміни до цього Положення можуть вноситися розпорядженням голови райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено