Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення РДА від 18.02.2013 №20/01-09

 На виконання розпорядження голови Старосамбірської райдержадміністрації від 12 лютого 2013 року №46/01-01 «Про створення комунікативного майданчика для висвітлення діяльності райдержадміністрації»:

                                                             Багряк Н.А., Павлечко Г.Д., Юрчику П. Я.,

                                                             Войтіву Ю. Я., Досяку О. С.

 

1. Готувати та подавати інформацію головному спеціалісту сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Дяченку А.Є., відповідальному за взаємодію з департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації, ТРК «ЛЬВІВ» та комунальними засобами масової інформації про найважливіші події, досягнення, рішення, заходи, конкурси, плани роботи тощо, які відбулися за попередній день на електронних носіях, попередньо погодивши з заступником голови райдержадміністрації.

                                                             Термін: Щоденно до 11 години

 

2. Оновлювати інформацію про події, досягнення, рішення, заходи,  конкурси, плани роботи тощо, які відбулися за попередній день, що відбулися за участю відповідного структурного підрозділу райдержадміністрації  та служб району  у розділі структурного підрозділу на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.

                                                                       Термін: щоденно

                                                                                                                      Зіновій Кутельмах

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено