Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект розпорядження "Про виконання районного бюджету та бюджету району у 2012 році"

                                ПРОЕКТ

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

_____________________         Старий Самбір                                   __________

 

Про виконання районного бюджету

та бюджету району у 2012 році

Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії райдержадміністрації від  __________ 2013 року №____  «Про виконання районного бюджету та бюджету району у 2012 році»:

1.  Старосамбірській міжрайонній державній податковій   інспекції (Малецький І.М.)   активізувати  роботу  з  використання  внутрішньорайонних  резервів наповнення  місцевого бюджету, шляхом легалізації об’єктів підприємницької діяльності та найманої  робочої сили і виплати заробітної  плати, а також  недопущення  виплати  зарплати не нижче встановленого  державою  мінімуму.

2. Керівникам бюджетних установ у 2013 році:

2.1. Проводити видатки, пов’язані із стимулюванням працівників за обов’язковим погодженням із головою райдержадміністрації, у разі забезпечення в повному обсязі бюджетними коштами обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат і видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії всіх бюджетних установ;

2.2. Привести  показники  з мережі, штатів і контингентів  бюджетних установ  відповідно до розмірів коштів, передбачених на їх утримання у 2013 році, призупинити  збільшення  фактично зайнятих посад.

2.3. Забезпечити взяття бюджетних зобов’язань за загальним фондом відповідно до бюджетних асигнувань установленими кошторисами;

2.4. Не приймати власні рішення щодо збільшення чисельності працівників органів місцевих рад  та бюджетних  установ.

2.5. Встановити  щомісячний  контроль  за  недопущенням  понадлімітного  споживання  бюджетними  установами, що фінансуються  за  рахунок  коштів  місцевих  бюджетів,  енергоносіїв у натуральних  показниках.

3. Сільським, селищним, міським головам не допускати  кредиторської  заборгованості  по захищених статтях витрат та дотримуватись  термінів виплати заробітної плати.

4. Контроль за виконанням розпорядження голови райдержадміністрації покласти на  в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Стрижака В.О.

 

 

 

Голова                                                                                     В.Д.Цегенько

 

ф

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено