Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект розпорядження "Про виконання Програми соцільно-економічного розвитку,,,,,,,"

                           ПРОЕКТ

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

_____________________         Старий Самбір                                   __________

 

Про виконання Програми  соціально-економічного

та культурного розвитку Старосамбірського району

у  2012 році

Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 13, статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії від ____ лютого 2013 року №_____ “Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району   у 2012 році:

1. Керівникам управлінь, відділів райдержадміністрації:

1.1. Врахувати результати аналізу виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району   у 2012 році  при розробці та реалізації заходів Програми на 2013 рік.

1.2. Вживати заходи для забезпечення сталого розвитку відповідних галузей  та створення сприятливих умов для подальшого зростання основних показників життєдіяльності.

1.3. Впродовж 2013 року   в межах виділених асигнувань забезпечувати виконання заходів  Програми соціально-економічного та культурного розвитку  району. 

1.4.  Щоквартально до 25 числа подавати в управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про хід виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Старосамбірського району на 2013 рік

2. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

2.1. Визначити перелік доріг комунальної власності, на яких в 2013 році планується проводити ремонтні роботи за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету  в межах асигнувань,передбачених на 2013 рік у відповідності до видів робіт (поточний чи капітальний ремонт).

2.2. Сформовані переліки до _____ березня 2013 року подати в управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (відповідно до форми).

2.3. Опрацювати питання підготовки матеріалів для участі в Програмі проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки у 2013 році.

            3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

                         

Голова                                                                                     В.Д.Цегенько

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено