Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект розпорядження "Про підсумки роботи із зверненнями громадян,,,,,,"

                                                                                                                     ПРОЕКТ

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

_________________ 2013 року         м. Старий Самбір                              №  _____

 

 

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській

райдержадміністрації  у другому

півріччі 2012 року

Відповідно до  статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації,  рішення Колегії райдержадміністрації від __________№___________ «Про підсумки роботи із зверненнями громадян  в Старосамбірській райдержадміністрації у другому півріччі  2012 року:

1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та сільським, селищним, міським головам:

1.1. Забезпечити безумовне виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 6 грудня 2010 року №615 «Про заходи щодо виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008».

1.2. Проводити регулярний особистий прийом громадян згідно затверджених графіків.

1.3. Неухильно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян визначених ст.20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, що звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам постійно інформувати населення про графіки особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації та райдержадміністрації і про функціонування в райдержадміністрації гарячої телефонної лінії (21-2-06) .

3. Міським головам м.Старий Самбір, м.Хирів, селищному голові смт.Нижанковичі, сільським головам, с.Лютовисько, с.Ріп’яно, с.Солянуватка, с.Стрілки, с.Сусідовичі, с.Торчиновичі вжити невідкладних заходів щодо завершення розгляду повторних та неодноразових звернень громадян, що надходять до органів виконавчої влади згідно додатку.

           4.Заступникам голови райдержадміністрації проводити виїзні прийоми громадян, відповідно до затвердженого графіку на 2013 рік.

5. Сектору взаємодії з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації оприлюднювати в засобах масової інформації повідомлення про дату, час, населений пункт, в якому буде проводитись виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

6.  Головному спеціалісту із звернень громадян відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Ляхович Л.М:

6.1. Надавати методичну допомогу головам та секретарям виконавчих комітетів місцевих рад району, керівникам та відповідальним  особам управлінь, відділів та структурних підрозділів  райдержадміністрації в роботі із зверненнями громадян;

6.2. Забезпечити систематичний контроль за проведенням особистого звітування голів місцевих рад району про стан роботи із зверненнями громадян перед головою райдержадміністрації та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Года М.М.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                              В.Д.Цегенько

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено