Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 16.01.2013 №15/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

16 січня 2013 року         Старий Самбір                                   №15/01-01

 

 

Про затвердження містобудівної документації - проекту детального плану території під будівництво та обслуговування вітрових електростанцій

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19, статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 7, статті 8, статті 13 Закону України «Про основи містобудування», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290:

1. Затвердити ТОВ «Смеречанська ВЕС” містобудівну документацію - проект детального планування території на землях запасу площею 52 га під будівництво та обслуговування вітрових електростанцій за межами населених пунктів Ріп’янської сільської ради Старосамбірського району Львівської області.

2. Ріп»янській  сільській раді забезпечити виконання вимог статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  щодо пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

3. Сектору з питань  внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації (Галевич М.В.) у двотижневий термін опублікувати розпорядження з прогнозованими наслідками його прийняття у засобах масової інформації та на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в.о.першого заступника  голови райдержадміністрації Стрижака В.О.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                      В.Д.Цегенько                         

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено