Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект розпорядження "Про стан виконання доручення голови ЛОДА від 18.01.2012 №6/0/6-12,,,,,,,,"

                                                                   ПРОЕКТ

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

______________________         Старий Самбір                                    № ___________

 

Про стан виконання доручення

голови Львівської облдержадміністрації

від 18.01.2012 року №6/0/6-12 щодо

виконання Указу Президента України

від 16 грудня 2011 року №1163/2011

 «Про питання щодо забезпечення

реалізації прав дітей в Україні"

 

Відповідно до пункту 6 статті 6, статті 13, статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії райдержадміністрації від «___»__________ 2012 року «Про стан виконання доручення голови Львівської облдержадміністрації від 18.01.2012 року №6/0/6-12 щодо виконання Указу Президента України від 16 грудня 2011 року №1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні»:

1.             Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Досяку О.С., директору Старосамбірського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та  молоді Корпак М.С., в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації  Багряк Н.А.:

1.1.   Забезпечити захист особистих, майнових і житлових прав дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

1.2. Проводити спільні щорічні перевірки умов проживання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів та піклувальників.

2. Директору  Старосамбірського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Корпак М.С. забезпечити соціальний супровід дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах .

 3. Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Досяку О.С., в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А. посилити контроль за станом додержання законодавства при оформленні особових справ дітей пільгових категорій, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей інвалідів, стану правової роботи серед неповнолітніх, умов навчання, виховання та відпочинку учнів в інтернат них закладах району та Лаврівському дитячому будинку відділу освіти райдержадміністрації.

4. Сільським, селищним, міським головам:

4.1.  До 1 березня 2013 року вирішити питання щодо постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей. позбавлених батьківського піклування, які досягли 16 річного віку і у яких відсутнє житло.

4.2. До 1 березня 2013 року надати службі у справах дітей райдержадміністрації інформацію щодо наявності земельних ділянок, які можуть бути використані під будівництво дитячих будинків сімейного типу.

5. Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Досяку О.С.:

5.1. Посилити контроль за умовами проживання усиновлених дітей.

5.2. Забезпечити виконання вимог законодавства, насамперед на право дитини на сімейні форми виховання, шляхом розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (усиновлення, опіка та піклування, прийомна сім’я та дитячі будинки сімейного типу).

6. Начальнику Старосамбірського РВ ГУМСС України у Львівській області Марадю М.І. систематично виявляти бездоглядних та безпритульних дітей та інформувати службу у справах дітей райдержадміністрації з метою надання таким дітям статусу дітей-сиріт та дітей. позбавлених батьківського піклування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Кутельмаха З.Ю.        

 

 

Голова райдержадміністрації                                                               В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено