Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №463/01-04 від 29.12.2020

Про виділення коштів

з районного бюджету

  Відповідно   до статті 6 пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації ”, рішення  Старосамбірської районної ради  від  13 грудня 2019 року №598 «Про  районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік», протоколу від 24 грудня 2020 року № 43  позачергового  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з метою виконання заходів «Програми створення районного резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об`єктах Старосамбірського району на 2020 рік»

    ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Заступника начальника – начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л.І. зменшити кошти резервного фонду  Старосамбірського районного бюджету на 2020 рік  в сумі  49990 (Cорок дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто)  гривень, відповідно збільшивши видаткову частину загального фонду районного бюджету за  КПКВК  0218110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха».

   2.Начальника відділу фінансово - господарського забезпечення  апарату райдержадміністрації  Дякун У.Я. виділені кошти з районного бюджету в сумі 49990 (Cорок дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто)  гривень використати для поповнення районного резерву матеріально - технічних ресурсів, з метою запобігання виникнення можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2020 року і своєчасної ліквідації їх наслідків та належне утримання автомобільних доріг району у зимовий період.

  1. Заступника начальника – начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л.І. внести відповідні зміни до бюджету на 2020 рік з подальшим затвердженням на черговій сесії Самбірської районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.

   4.Контроль за виконанням розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Батючка Р.М.

 

 

Голова           (ПІДПИС)                                                  П. НАЗАР

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено