Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №459/01-04 від 28.09.2020

Про виділення коштів з районного бюджету

  Відповідно   до статті 6, пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації ”, рішення  Старосамбірської районної ради  від  13 грудня 2019 року №598 «Про  районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік», витягу з протоколу № 42  від 18 грудня 2020 року позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

    ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Заступника начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л.І. зменшити  кошти резервного фонду  Старосамбірського районного бюджету на 2020 рік  в сумі  10000 (Десять   тисяч) гривень, відповідно збільшивши видаткову частину загального фонду районного бюджету за КПКВК 0813242  “Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», КЕКВ 2730 «Інші видатки населенню».
  2. Начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І.  провести відповідні зміни та перерахувати виділені кошти з районного бюджету в сумі:

       - 5000 (П’ять  тисяч)   гривень на особовий рахунок мешканцю с.Кобло, вул.Центральна,80 Тижбіраку Мар’яну Олексійовичу на відновлення господарської будівлі.

       -5000 (П’ять  тисяч)   гривень на особовий рахунок мешканцю с.Воля, вул.Центральна, 95  Темнику Івану Антоновичу на відновлення господарської будівлі та ремонту гаражу.

  1. Персональну відповідальність за цільове використання коштів покласти на  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Цебака С.І.
  2. Заступника начальника – начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л.І. внести відповідні зміни до бюджету на 2020 рік з подальшим затвердженням на черговій сесії Самбірської районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.

        5.Контроль за виконанням розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Батючка Р.М.

 

Голова      (ПІДПИС)                                              П. НАЗАР                                                       

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено